تیتر امروز

فردا ۱.۸ میلیون دوز واکسن دیگر از ژاپن به ایران می‌رسد

سفیر ژاپن در ایران از اهدا و ارسال یک میلیون و ۸۰۰ هزار دوز واکسن دیگر از این کشور به ایران در تاریخ ۸ مرداد (فردا) خبر داد.

کد خبر: ۱۰۲۶۶۹
۱۶:۰۷ - ۰۷ مرداد ۱۴۰۰

واکسن های ژاپنی کرونا در راه ایران

دیدارنیوز ـ به نقل از وبدا، سفیر ژاپن در ایران از اهدا و ارسال یک میلیون و ۸۰۰ هزار دوز واکسن دیگر از ژاپن به ایران در تاریخ ۸ مردادماه خبر داد و گفت: مبارزه با ویروس کرونا یک موضوع اضطراری برای جامعه جهانی است و امیدواریم که اهدای این واکسن‌ها به جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در ایران کمک کند.

آیکاوا کازوتوشی امروز در حاشیه بازدید از محل تزریق واکسن‌های اهدایی دولت ژاپن، گفت: کشور ژاپن تحت پروژه «حمایت لست وان مایل (Last One Mile)» اهمیت زیادی نسبت به حمایت همه جانبه از ارسال تا تزریق واکسن‌های اهدایی دولت ژاپن به شهروندان کشور‌های گیرنده واکسن قائل است.

وی افزود: تقریباً پس از گذشت تنها ۲ هفته از زمان اعلام وزیر امور خارجه ژاپن در تاریخ ۱۳ ژوئیه در خصوص اهدای واکسن، امروز در یکی از مراکز بهداشتی، شاهد تزریق واکسن‌های اهدایی ژاپن به شهروندان ایرانی بودم و از دیدن این صحنه بسیار شادمان شدم.

کازوتوشی گفت: محموله اول واکسن‌های اهدایی در تاریخ یکم مردادماه به ایران رسید و ۱.۸ میلیون دوز هم ۸ مرداد به ایران خواهد رسید.

برچسب ها: واکسن کرونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر