تیتر امروز

از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب
عضویت ایران در شانگهای

از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب

عضویت ایران در سازمان همکاری‌های شانگهای با سر و صدای رسانه‌ای بسیاری همراه بوده است؟ آیا این رخداد نشان از ورود رسمی ایران به یک بلوک جهانی جدید دارد یا تنها اقدامی برای موازنه قدرت با غرب در...
علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...

جزئیات واردات واکسن کرونا توسط بخش‌خصوصی/ ۳ میلون دوز دیگر در راه ایران

رئیس انجمن واردکنندگان داروی ایران با اشاره به ورود ٣١٥ هزار دوز واکسن کرونا توسط بخش خصوصی به کشور در شب گذشته، گفت: قرار است ٣ میلیون دوز دیگر واکسن از شرکت آسترازنکا توسط بخش خصوصی وارد کشور شود.

کد خبر: ۱۰۲۶۶۱
۱۵:۱۰ - ۰۷ مرداد ۱۴۰۰

واردات واکسن کرونا توسط بخش‌خصوصی

دیدارنیوز ـ ناصر ریاحی رئیس انجمن واردکنندگان دارو گفت: شب گذشته ٣١٥ هزار دوز واکسن کرونا توسط بخش خصوصی وارد کشور شد و قرار است ٣ میلیون دوز واکسن دیگر از شرکت آسترازنکا به دست واردکنندگان خصوصی وارد کشور شود.

وی افزود: این واکسن‌ها با ارز رسمی وارد می‌شوند و برای تزریق به گروه‌های هدف، طبق دستورالعمل ملی در اختیار وزارت بهداشت قرار می‌گیرند.

رئیس انجمن واردکنندگان دارو ایران بیان کرد: نماینده رسمی آسترازنکا شب گذشته ٣١٥ هزار دوز واکسن در ایران تحویل داد و طی هفته‌های بعدی نیز ٣٨٠ هزار دوز، ٧٠٠ هزار دوز و سپس بیش از یک میلیون دوز واکسن را تحویل می‌دهد که درمجموع ۳ میلیون دوز خواهد شد.

برچسب ها: واکسن کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر