تیتر امروز

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!
بررسی آثار انتصاب ذوالقدر به عنوان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!

داستان لوایح مربوط به FATF کماکان خبرساز است، بن‌بستی که ورود به آن با بروز اولین نشانه‌ها از تغییری در روابط نهادهای قدرتمند همراه بود، تغییری که با انتصاب ذوالقدر، پررنگ‌تر از قبل نمایان شده...
آسایش: در میدان حضور داریم اما در  اتاق گفتگو نه!
«دیپلمات»؛ برنامه هشتم

آسایش: در میدان حضور داریم اما در اتاق گفتگو نه!

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدجواد آسایش زارچی، سفیر سابق ایران یوگسلاوی، کرواسی، شیلی، عمان و قطر میهمان هشتمین برنامه...
۵۰ میلیون دز واکسن نرسید؛ آقای مخبر «برکت» کجاست؟
امروز ۳۱ شهریور است

۵۰ میلیون دز واکسن نرسید؛ آقای مخبر «برکت» کجاست؟

قرار بود که تا پایان شهریور ۵۰ میلیون دز واکسن برکت تحویل داده شود. وعده‌ای که به آن وفا نشد. این گزارش نگاهی دارد به سیل وعده‌ها در مورد تولید انبوه واکسن داخلی. هزار وعده خوبان که یکی وفا نکرد!

زمان ثبت‌نام آزمون وکالت ۱۴۰۰ مرکز وکلا برای پذیرفته‌شدگان آزمون ۹۹ تمدید می‌شود

رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه توصیه کرد؛ پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون وکالت سال ۹۹ مرکز وکلای قوه قضائیه فعلاً در آزمون وکالت ۱۴۰۰ ثبت‌نام نکنند.

کد خبر: ۱۰۲۶۲۰
۱۷:۱۰ - ۰۶ مرداد ۱۴۰۰

 ثبت‌نام آزمون وکالت ۱۴۰۰

دیدارنیوز ـ علی بهادری‌جهرمی، رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه با انتشار توئیتی توصیه کرد؛ پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون وکالت سال ۹۹ مرکز وکلای قوه قضائیه فعلاً در آزمون وکالت ۱۴۰۰ ثبت‌نام نکنند.

بهادری‌جهرمی در توئیتر خود نوشت: “خبر خوب برای داوطلبان پذیرفته شده مرحله اول آزمون سال ۹۹ مرکز:
با سازمان سنجش در خصوص اعطای مهلت به این عزیزان برای ثبت نام در آزمون ۱۴۰۰ در صورت عدم قبولی نهایی توافق شد. اطلاعات تکمیلی اعلام خواهد شد، فعلاً ثبت نام نکنید. ”

گفتنی است؛ ثبت نام آزمون وکالت ۱۴۰۰ مرکز وکلای قوه قضائیه از امروز ششم مردادماه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده و تا ۱۲ مردادماه ادامه دارد. با این حال هنوز نتایج مرحله شفاهی آزمون وکالت ۱۳۹۹ به صورت کامل اعلام نشده است.

آزمون‌های مرکز وکلا دو مرحله‌ای (کتبی – شفاهی) است که به دلیل شیوع بیماری کرونا، مرحله شفاهی آزمون ۹۹ در استان‌ها ناخواسته با تعویق مواجه شد و به همین دلیل داوطلبان آزمون که در خصوص قبولی و یا مردودی خود با شک مواجه هستند، امکان تصمیم درست برای ثبت‌نام یا عدم ثبت‌نام در آزمون ۱۴۰۰ را نداشتند که با وعده رئیس مرکز وکلا برای تمدید ثبت نام برای این گروه از داوطلبان، مشکل آنان رفع شد.

داوطلبان همچنین می‌توانند برای کسب آخرین اخبار و اطلاعات تکمیلی در خصوص آزمون وکالت ۱۴۰۰ به سایت مرکز وکلای قوه قضائیه به نشانی www.۲۳۰۵۵.ir مراجعه کنند.

زمان ثبت‌نام آزمون وکالت ۱۴۰۰

منبع: افق
برچسب ها: آزمون وکالت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر