تیتر امروز

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!
بررسی آثار انتصاب ذوالقدر به عنوان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!

داستان لوایح مربوط به FATF کماکان خبرساز است، بن‌بستی که ورود به آن با بروز اولین نشانه‌ها از تغییری در روابط نهادهای قدرتمند همراه بود، تغییری که با انتصاب ذوالقدر، پررنگ‌تر از قبل نمایان شده...
آسایش: در میدان حضور داریم اما در  اتاق گفتگو نه!
«دیپلمات»؛ برنامه هشتم

آسایش: در میدان حضور داریم اما در اتاق گفتگو نه!

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدجواد آسایش زارچی، سفیر سابق ایران یوگسلاوی، کرواسی، شیلی، عمان و قطر میهمان هشتمین برنامه...
۵۰ میلیون دز واکسن نرسید؛ آقای مخبر «برکت» کجاست؟
امروز ۳۱ شهریور است

۵۰ میلیون دز واکسن نرسید؛ آقای مخبر «برکت» کجاست؟

قرار بود که تا پایان شهریور ۵۰ میلیون دز واکسن برکت تحویل داده شود. وعده‌ای که به آن وفا نشد. این گزارش نگاهی دارد به سیل وعده‌ها در مورد تولید انبوه واکسن داخلی. هزار وعده خوبان که یکی وفا نکرد!

تعداد داوطلبان المپیک توکیو کم می‌شود

در حالی که به اولین هفته از آغاز المپیک ۲۰۲۰ توکیو نزدیک می‌شویم، تعدادی از داوطلبان المپیک توکیو به‌خاطر طوفان، شیفت کاری خود را لغو کردند.

کد خبر: ۱۰۲۲۸۲
۰۸:۵۳ - ۰۵ مرداد ۱۴۰۰

 المپیک توکیو

دیدارنیوز - اعلام شده است احتمالا طوفانی روز سه‌شنبه وارد شهر توکیو شود اما کمیته برگزاری بازی‌ها اعلام کرده جای نگرانی نیست و این موضوع اختلال زیادی ایجاد نخواهد شد.

زمان مسابقات تیراندازی با کمان و رویینگ پیش از این تغییر کرده بود و با توجه به این طوفان و احتمال این که اختلال در خطوط ریلی وجود دارد و در این صورت رفت و آمد سخت می‌شود، بنابراین از داوطلبان خواسته شده است، کسانی که احتمالا با این مشکل برخورد می‌کنند،  شیفت‌های خود را برای سه‌شنبه  لغو کنند.

از این رو خیلی از داوطلبان نیز شیفت‌های خود را لغو کرده‌اند و سه‌شنبه تعداد نیروهای داوطلب کم‌تر خواهد بود

منبع: ایسنا
برچسب ها: المپیک توکیو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر