تیتر امروز

"سرزده" با رئیسی در ۱۰۰ روز

ابراهیم رئیسی امشب گزارش عملکرد صد روزه دولت خود را ارایه خواهد کرد. دولتی که در مهار کرونا موفق بوده اما در مهار تورم، مدیریت بحران محیط زیست و البته تنش در سیاست خارجی چندان درخشان عمل نکرده...
درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!

آخرین خبر از نقل و انتقالات پرسپولیس

در حین بازی تراکتور و پرسپولیس ، یحیی گل محمدی در کنار زمین با بطری های آب ور می رفت و به نوعی چالش بطری آب را راه انداخته بود.

کد خبر: ۱۰۲۱۳۶
۱۰:۲۰ - ۰۴ مرداد ۱۴۰۰

 نقل و انتقالات پرسپولیس

دیدارنیوز - در حالی که برخی از تیم های لیگ برتری فعالیت نقل و انتقالاتی خود را آغاز کرده اند، اما به نظر می رسد که یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس هنوز فعالیت خود را برای جذب بازیکن آغاز نکرده است.

در حالی که شایعه شده برخی تیم ها پیش از پایان بازی های لیگ با بازیکنان مدنظر خود برای فصل بعد مذاکره کردند، پرسپولیسی ها هنوز وارد نقل و انتقالات نشده اند.

یحیی گل محمدی هنوز به نقل و انتقالات ورود نکرده است.


بیشتر بخوانید: زنگ خطر برای عیسی آل‌ کثیر در پرسپولیس


تنها یک بازی تا پایان رقابت های لیگ بیستم باقی است و شایعه شده برخی تیم های میانه جدول که نه دغدغه سقوط دارند و نه امیدی به قهرمانی، طی چند روز اخیر تلاش های خود را برای نقل و انتقالات فصل آینده آغاز کرده اند.

حتی گفته می شود برخی تیم های بالای جدول نیز طی بیست روز گذشته مذاکرات خود را با بازیکنان مورد نظرشان آغاز کرده و با ارقامی متفاوت به دنبال جذب بازیکنان شاخص لیگ هستند اما جالب اینجاست یحیی گل محمدی هنوز کوچکترین اقدامی برای مذاکره و جذب بازیکن نکرده است.

در این مدت ایجنت های نزدیک به گل محمدی بازیکنان مختلفی را به او پیشنهاد داده اند اما سرمربی پرسپولیس هیچ پاسخی به هیچ کدام از این نفرات نداده و اعلام کرده باید صبر کنند تا وضعیت پرسپولیس برای کسب عنوان قهرمانی مشخص شود.


بیشتر بخوانید: لباس پوشیده تیم ژیمناستیک زنان آلمان + عکس


به نظر می رسد کسب عنوان قهرمانی بیش از هر چیزی برای یحیی در اولویت است و با توجه به این که ممکن است به زودی پنجره های نقل و انتقالاتی باشگاه به واسطه بدهی به کالدرون بسته شود اما گل محمدی همچنان از انجام مذاکره با بازیکن های مدنظرش اجتناب کرده و می خواهد تمرکز شاگردانش برای کسب عنوان قهرمانی حفظ شود.

باید منتظر بود و دید در نهایت حکم نهایی کالدرون از سوی FIFA چه زمانی اعلام شده و آیا پرسپولیس می تواند بازیکنی جذب کند یا نه؟

منبع: ورزش 3
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر