تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

اظهارات جالب فرهاد مجیدی پس از پیروزی استقلال مقابل نساجی

فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: خیلی دوست داشتم بر سر مزار آقای نادر دست‌نشان حاضر شویم ولی به خاطر اتفاقات شب گذشته نشد ولی مطمئنا من و بازیکنان بر سر مزار او حاضر خواهیم شد.

کد خبر: ۱۰۲۱۳۳
۱۰:۱۵ - ۰۴ مرداد ۱۴۰۰

فرهاد مجیدی

دیدارنیوز - فرهاد مجیدی پس از برتری ۳ بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل نساجی مازندران در هفته بیست‌ونهم لیگ برتر اظهار داشت: قبل از اینکه درباره بازی صحبت کنم، خیلی خوشحالم که در خدمت مردم قائمشهر هستم، مردمانی بسیار خوب و بامحبت و همشهری‌های پدرم. بازی خوبی بود و هر دو تیم تلاش زیادی کردند. ما در هر دو نیمه تیم برتر زمین بودیم و توانستیم به سه گل دست پیدا کنیم.

نساجی تیم خوبی داشت و خیلی خوشحالم این تیم در لیگ برتر ماند. امیدوارم یک چمن در شأن مردم قائمشهر برای زمین ورزشگاه وطنی فراهم آید و امکانش تأمین شود تا نساجی از بازی‌های خانگی‌اش نهایت استفاده را ببرد.

وی از اظهارنظر در مورد مشکلات مدیریتی باشگاه استقلال در سال‌های اخیر خودداری کرد و گفت: اگر در رابطه با بازی صحبتی دارید، در خدمت شما هستم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به حضور تیمش در قائمشهر گفت: شب گذشته دیر وقت به قائمشهر رسیدیم. خیلی دوست داشتم با اعضای تیم بر سر مزار نادر دست‌نشان مرد بزرگ و اسطوره قائمشهر می‌رفتیم. البته از همین جا به خانواده او تسلیت می‌گویم. در اسرع وقت، فرزاد مجیدی به نمایندگی از من و بازیکنان بر سر مزار نادر دست‌نشان حضور خواهد یافت.

مجیدی درباره عدم حضور تماشاگران تیم‌ها در ورزشگاه‌ها به خصوص تماشاگران نساجی گفت: این موضوع نه تنها برای نساجی و استقلال، بلکه برای همه تیم‌ها هست. هر تیمی با حضور تماشاگرانش انگیزه پیدا می‌کند. در استقلال بدشانسی من است که نتوانستم بعد از آمدنم در حضور تماشاگران بازی کنیم. برای همه تیم‌ها حضور تماشاگران یک امتیاز مثبت است.

نساجی از بهترین تماشاگرانی را دارد که در عمرم دیده‌ام. آنها وحشتناک تیم‌شان را دوست دارند و باید تیم مردمی نساجی تقویت شود. رضا حدادیان زحمت کشیده و از این باشگاه حمایت کرده است، اما این تیم باید زمینی در حد یک تیم لیگ برتری داشته باشد.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر