تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.
بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟
وقتی دستور از بالا هم کارساز نیست

بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟

با وجود درخواست رئیس جمهوری برای بازگشایی مدارس در آبان ماه، به نظر می‌آید هنوز شرایط برای حضور همه دانش‌آموزان در مدارس فراهم نیست و احتمالا دستور از بالا نیز کارگشا نخواهد بود.

بازداشت یکی از مدیران آستارا به دلیل ارتباط نامشروع در محیط کار

دادستان مرکز استان گیلان از بازداشت رئیس یکی از ادارات آستارا به دلیل برقراری ارتباط نامشروع در محیط اداری خبر داد.

کد خبر: ۱۰۲۰۶۶
۱۶:۰۶ - ۰۳ مرداد ۱۴۰۰

بازداشت یکی از مدیران آستارا

دیدارنیوز ـ سیدمهدی فلاح میری دادستان مرکز گیلان با اشاره به عمل شنیع رئیس یکی از ادارات شهرستانی در محیط کارش (برقراری ارتباط نامشروع در محیط اداری) و ورود دستگاه قضایی برای برخورد قاطع با این شخص گفت: رئیس این اداره که به دلیل برقراری ارتباط نامشروع در محیط اداری سبب جریحه‌دار شدن احساسات مردم متدین آستارا شده بود، با برخورد قاطع دستگاه قضایی مواجه شده و هم‌اکنون نیز در بازداشت به سر می‌برد.

فلاح میری با بیان اینکه پرونده فساد اخلاقی این شخص در مرکز استان رسیدگی خواهد شد، ادامه داد: تحقیقات این پرونده، فارغ از برخی حواشی ایجاد شده، با دقت و سرعت تکمیل و به دادگاه ارسال خواهد شد.

وی پخش تصاویر عمل شنیع این شخص در فضای مجازی را نیز غیراخلاقی و مصداق اشاعه فحشا دانست و گفت: این موضوع در دستور کار رسیدگی دستگاه قضایی قرار داد.

برچسب ها: حوادث
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر