تیتر امروز

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۶)

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با دیدار برای رصد اخبار روزانه همراه باشید.
رکورد‌های جالب توپ طلا!
یک روز مانده تا اهدای «بالون دُر»

رکورد‌های جالب توپ طلا!

یکی از بزرگ‌ترین رویا‌های بازیکنان فوتبال در جهان به دست آوردن توپ طلا و عنوان بهترین بازیکن سال است. در فاصله کوتاهی تا معرفی بازیکن برتر امسال، نگاهی به رکورد‌های این جایزه انداخته‌ایم.

بازداشت یکی از مدیران آستارا به دلیل ارتباط نامشروع در محیط کار

دادستان مرکز استان گیلان از بازداشت رئیس یکی از ادارات آستارا به دلیل برقراری ارتباط نامشروع در محیط اداری خبر داد.

کد خبر: ۱۰۲۰۶۶
۱۶:۰۶ - ۰۳ مرداد ۱۴۰۰

بازداشت یکی از مدیران آستارا

دیدارنیوز ـ سیدمهدی فلاح میری دادستان مرکز گیلان با اشاره به عمل شنیع رئیس یکی از ادارات شهرستانی در محیط کارش (برقراری ارتباط نامشروع در محیط اداری) و ورود دستگاه قضایی برای برخورد قاطع با این شخص گفت: رئیس این اداره که به دلیل برقراری ارتباط نامشروع در محیط اداری سبب جریحه‌دار شدن احساسات مردم متدین آستارا شده بود، با برخورد قاطع دستگاه قضایی مواجه شده و هم‌اکنون نیز در بازداشت به سر می‌برد.

فلاح میری با بیان اینکه پرونده فساد اخلاقی این شخص در مرکز استان رسیدگی خواهد شد، ادامه داد: تحقیقات این پرونده، فارغ از برخی حواشی ایجاد شده، با دقت و سرعت تکمیل و به دادگاه ارسال خواهد شد.

وی پخش تصاویر عمل شنیع این شخص در فضای مجازی را نیز غیراخلاقی و مصداق اشاعه فحشا دانست و گفت: این موضوع در دستور کار رسیدگی دستگاه قضایی قرار داد.

برچسب ها: حوادث
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر