تیتر امروز

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!
از چشم جهان (۱۴)

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!

در چهاردهمین شماره ستون از چشم جهان حمیدرضا بابایی مقاله‌ای از فارین پلیسی را ترجمه کرده است که دردسرهای احتمالی طالبان برای ایران می‌پردازد. دردسرهایی که ممکن است بزرگ باشد!
سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۸) + فایل صوتی

سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران

هجدهمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به سفر هفته آینده اردوغان به نیویورک و مواجه او با جو بایدن اختصاص دارد. رئیس جمهوری که به قدرت رسیدنش یک بدشانسی محض برای اردوغان بود!

خط قرمز فرهاد مجیدی روی نام ۴ استقلالی!

فرهاد مجیدی برای بازی امروز تیمش برابر نساجی اسم ۴ بازیکن استقلال را خط زد.

کد خبر: ۱۰۱۹۰۷
۰۸:۴۵ - ۰۳ مرداد ۱۴۰۰

فرهاد مجیدی بهزاد غلامپور

دیدارنیوز - استقلال با فرهاد مجیدی راهی مازندران شده تا امروز برابر نساجی در هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر بازی کند. اتفاق عجیب، اما اینکه فرهاد مجیدی تصمیم گرفته اسم ۴ بازیکن تیمش را برای این دیدار خط بزند. اتفاقی که دست کم در مورد خط دفاعی می‌تواند استقلال را به دردسر بیندازد.

به گزارش فرارو، فرهاد مجیدی برای این بازی مهدی قایدی، سیاوش یزدانی، محمدحسین مرادمند و شیخ دیاباته را در تهران جا گذاشته است. البته دلیل خط خوردن این بازیکنان برای بازی امروز متفاوت است. ظاهرا فرهاد خواسته به قایدی که شایعه شده از استقلال جدا می‌شود به همراه سیاوش یزدانی استراحت بدهد. مرادمند هم که مصدوم است و از قبل گفته شده بود به این بازی نمی‌رسد. شیخ دیاباته هم به دلیل عدم آمادگی استقلال را در بازی امشب همراهی نخواهند کرد.

تصمیم عجیب فرهاد مجیدی، اما مربوط به خط دفاعی استقلال است؛ عارف غلامی رباط صلیبی پاره کرده و محمد حسین مرادمند هم مصدوم است. در این شرایط به نظر می‌رسید فرهاد، سیاوش یزدانی نفر سوم مثلث خط دفاعی را به مازندران ببرد که این موضوع هم رخ نداده تا استقلال رسما بدون مدافعان میانی اصلی اش به دیدار نساجی برود.

به گزارش فرارو، دیدار تیم‌های نساجی و استقلال امشب، یکشنبه، ساعت ۲۱.۱۵ دقیقه برگزار می‌شود.

منبع: فرارو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر