تیتر امروز

از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب
عضویت ایران در شانگهای

از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب

عضویت ایران در سازمان همکاری‌های شانگهای با سر و صدای رسانه‌ای بسیاری همراه بوده است؟ آیا این رخداد نشان از ورود رسمی ایران به یک بلوک جهانی جدید دارد یا تنها اقدامی برای موازنه قدرت با غرب در...
علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...

پاری‌سن‌ژرمن به دنبال وسوسه رونالدو

پاری‌سن‌ژرمن که امسال خریدهای پر سر و صدایی در فوتبال اروپا انجام داده است، برای جذب کریستیانو رونالدو در حال وسوسه این بازیکن است.

کد خبر: ۱۰۱۸۴۲
۱۴:۱۱ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۰

پاری‌سن‌ژرمن رونالدو

دیدارنیوز - کریستیانو رونالدو یک فصل دیگر با یوونتوس قرارداد دارد و با توجه به اینکه فصل گذشته نتوانست با بیانکونری موفقیت خاصی به دست آورد احتمال جدایی‌اش از پرافتخارترین تیم فوتبال ایتالیا وجود دارد.

نشریه «مارکا» اعلام کرد رسانه‌های ایتالیایی معتقد هستند در صورتی که کیلیان امباپه پاری‌سن‌ژرمن را ترک کند و به رئال مادرید بپیوندد باشگاه فرانسوی برای جذب فوق ستاره پرتغالی اقدام خواهد کرد و در این مدت نیز به‌دنبال وسوسه مهاجم پرتغالی برای انتقال او به پارک دو پرنس است و مائورو ایکاردی از پاریس راهی تورین می‌شود.

منبع: آنا
برچسب ها: رونالدو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر