تیتر امروز

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...
رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست
«دیپلمات»؛ برنامه هفدهم

رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. ابراهیم رحیم پور، سفیر سابق ایران در هند، اتریش و ایرلند میهمان هفدهمین برنامه دیپلمات بوده...

درگیری خونین اهالی ۲ روستا در بیمارستان سنندج/ صدور قرار بازداشت برای ۶ متهم فراری

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان از صدور قرار بازداشت برای ۶ نفر پیرامون درگیری در بیمارستان کوثر سنندج خبر داد.

کد خبر: ۱۰۱۸۳۱
۱۳:۴۵ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۰

درگیری خونین در بیمارستان سنندج

دیدارنیوز ـ محمد جباری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان از صدور قرار بازداشت برای ۶ نفر در یک درگیری در بیمارستان کوثر سنندج خبر داد و گفت: تعدادی از اهالی دو روستای اطراف سنندج چهارشنبه گذشته پس از درگیری به دلیل اختلافات ملکی زخمی و به بیمارستان کوثر سنندج منتقل می‌شوند.

وی افزود: طرف مقابل اختلاف، آن‌ها را تعقیب می‌کند و در بیمارستان با اسلحه سرد بار دیگر به آنان حمله‌ور می‌شود که در این درگیری یکی از افراد به شدت مجروح می‌شود و در همان بیمارستان فوت می‌کند.

جباری با اشاره به این که متهمانی که در این حادثه دست داشته‌اند، متواری شده‌اند، گفت: تمام آن‌ها شناسایی شده‌اند و به زودی دستگیر خواهند شد.

وی ادامه داد: یکی از متهمان دستگیر شده که از ضاربان اصلی فرد مقتول است. تحقیقات درباره وقوع این درگیری تا نتیجه نهایی ادامه دارد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز کردستان تأکید کرد: دستگاه قضا در برخورد با کسانی که امنیت و آرامش عمومی جامعه را دچار اخلال کنند، هیچ اغماض و مماشاتی نخواهد داشت.

جباری افزود: مردم استان اطمینان خاطر داشته باشند که مجرمان و متعرضان به امنیت و آرامش عمومی، هیچ راه فراری از دست قانون ندارند و دستگاه قضایی استان بدون هیچ مسامحه‌ای به شدت با آنان برخورد خواهد کرد.

منبع: میزان
برچسب ها: حوادث
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر