تیتر امروز

جدال وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی!
برگی از تاریخ تعلل در واردات واکسن

جدال وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی!

در بحبوحه بحران کرونا سازمان نظام پزشکی برای واردات واکسن کرونا اعلام آمادگی کرد. این کار با استقبال وزارت بهداشت مواجه نشد و یک کشمکش رسانه‌ای حول آن شکل گرفت. اما ماجرا چه بود؟
از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب
عضویت ایران در شانگهای

از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب

عضویت ایران در سازمان همکاری‌های شانگهای با سر و صدای رسانه‌ای بسیاری همراه بوده است؟ آیا این رخداد نشان از ورود رسمی ایران به یک بلوک جهانی جدید دارد یا تنها اقدامی برای موازنه قدرت با غرب در...

کرونا دو عضو والیبال ایران را از تیم ملی جدا کرد

در بازی که قرار است امروز میان ایران و لهستان در المپیک توکیو انجام شود، امیر خوش خبر و افروزی غایبان بازی امروز ایران مقابل لهستان هستند.

کد خبر: ۱۰۱۸۲۱
۱۳:۱۸ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۰

کرونا دو عضو والیبال ایران را از تیم ملی جدا کرد

دیدارنیوز - ژاپنی‌ها  بعد از ۶ تست منفی کرونا، امیر خوش‌خبر و سیامک افروزی سرپرست و فیزیوتراپ تیم ملی والیبال را در اتاق‌های‌شان در حالت انتظار قرار داده‌اند.

تیم ملی والیبال با اولین گروه کاروان ایران ۲۶ تیر ماه به توکیو پرواز کرد؛ با اینکه آنها با دو تست منفی قبل از پرواز به فرودگاه ناریتا وارد شدند و با جواب منفی تست هم اجازه خروج گرفتند و حتی تست‌های ۶ روز گذشته آنها منفی بوده اما با تصمیم مسئولان برگزاری بازی‌ها به دلیل اینکه در پرواز دوحه به توکیو تست یک مسافر دیگر هواپیما مثبت اعلام شده بود، باید منتظر تصمیم کمیته برگزاری مسابقات بمانند و در بازی امروز با لهستان هم همراه تیم نخواهند بود.

تیم ملی ایران قرار است از ساعت ۱۵:۱۰ امروز (شنبه) به مصاف لهستان برود که احتمال تاخیر در شروع این دیدار به دلیل طولانی شدن بازی‌های قبلی نیز وجود دارد.

برچسب ها: المپیک توکیو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر