تیتر امروز

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!
بررسی آثار انتصاب ذوالقدر به عنوان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!

داستان لوایح مربوط به FATF کماکان خبرساز است، بن‌بستی که ورود به آن با بروز اولین نشانه‌ها از تغییری در روابط نهادهای قدرتمند همراه بود، تغییری که با انتصاب ذوالقدر، پررنگ‌تر از قبل نمایان شده...
آسایش: در میدان حضور داریم اما در  اتاق گفتگو نه!
«دیپلمات»؛ برنامه هشتم

آسایش: در میدان حضور داریم اما در اتاق گفتگو نه!

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدجواد آسایش زارچی، سفیر سابق ایران یوگسلاوی، کرواسی، شیلی، عمان و قطر میهمان هشتمین برنامه...
۵۰ میلیون دز واکسن نرسید؛ آقای مخبر «برکت» کجاست؟
امروز ۳۱ شهریور است

۵۰ میلیون دز واکسن نرسید؛ آقای مخبر «برکت» کجاست؟

قرار بود که تا پایان شهریور ۵۰ میلیون دز واکسن برکت تحویل داده شود. وعده‌ای که به آن وفا نشد. این گزارش نگاهی دارد به سیل وعده‌ها در مورد تولید انبوه واکسن داخلی. هزار وعده خوبان که یکی وفا نکرد!

ماجرای اتوبوسی که با ۱۰ مسافر حرکت و با ۴۴ مسافر تصادف کرد!

رئیس پلیس راهور ناجا درباره اتوبوسی که چند روز قبل در محور هراز واژگون شد، توضیح داد.او گفت:راننده اتوبوسی که در محور هزار واژگون شد، مسافران را در طول جاده سوار کرده که تخلف است.

کد خبر: ۱۰۱۷۹۲
۱۱:۵۴ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۰

پلیس و برخورد با رانندگان خاطی

دیدارنیوز ـ سردار سیدکمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به واژگونی اتوبوس در محور هراز و تعداد مسافران آن اظهار کرد: بر اساس مصوبه وزارت کشور، ناوگان مسافری اجازه تردد در جاده‌ها را دارند و ظرفیت آن‌ها هم ۶۰ درصد است، همچنین ما اتوبوس‌ها را از جهت رعایت دستور العمل ها، ظرفیت و بار اضافی با سامانه کنترلی رصد می‌کنیم.

وی افزود:راننده اتوبوسی که در محور هزار واژگون شد، مسافران را در طول جاده سوار کرده که تخلف است. دولت باید از رانندگان اتوبوس حمایت کند. زیرا اتوبوسی که ۴۰ نفر ظرفیت دارد و می‌خواهد با ۶۰ درصد مسافران حرکت کند، متحمل خسارت می‌شود.

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بیشتر رانندگان اتوبوس را اجاره می‌کنند و مالک اتوبوس نیستند. امیدواریم وزارت راه و دولت تمهیداتی برای این کسری ۴۰ درصدی مسافران اتوبوس بیندیشند. ما هم لحظه به لحظه مسیر اتوبوس‌ها را کنترل خواهیم کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر