تیتر امروز

از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب
عضویت ایران در شانگهای

از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب

عضویت ایران در سازمان همکاری‌های شانگهای با سر و صدای رسانه‌ای بسیاری همراه بوده است؟ آیا این رخداد نشان از ورود رسمی ایران به یک بلوک جهانی جدید دارد یا تنها اقدامی برای موازنه قدرت با غرب در...
علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...

عسگری: به زانوبند هادی‌پور گیر دادند!

سرمربی تیم ملی تکواندوی ایران گفت: مسئولان بازرسی اینجا به زانوبند آرمین هادی پور ایراد گرفتند و آرمین کمی با استرس مواجه شد.

کد خبر: ۱۰۱۷۶۵
۱۰:۳۸ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۰

عسگری: به زانوبند هادی‌پور گیر دادند!

دیدارنیوز -  فریبرز عسگری پس از پیروزی آرمین هادی پور در نخستین مسابقه‌اش در المپیک توکیو، گفت: در ابتدا امیدوارم همه ما را دعا کنند، نه فقط ما که همه بچه های تیم ملی و کاروان را تا نتایج خوبی بگیریم و دل مردم را شاد کنیم.

او ادامه داد: آرمین با پارگی ای سی ال مواجه است، امروز هم که وارد سالن شدیم مسئولان بازرسی اینجا به زانوبندش ایراد گرفتند و به همین دلیل آرمین کمی استرس گرفت. بالاخره او با اعتماد به زانوبند وارد مسابقات می شود. خدا را شکر هر چه از مسابقه گذشت او اعتماد به نفس بیشتری گرفت و توانست رقیب خودش را شکست دهد.

سرمربی تکواندو ایران در پایان،‌ گفت:حریف بعدی آرمین از آرژانتین است و ورزشکاری خوب است که توانست در بازی اول، نفر ششم دنیا را شکست دهد. مردم دعا کنند تا اتفاق های خوبی برای ما رقم بخورد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: المپیک توکیو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر