تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

شانس بزرگ استقلال در جام حذفی

نکته مهم در مورد نیمه نهایی جام حذفی، شانس بالای استقلال برای برگزاری این جدال در ورزشگاه آزادی است و فقط در یک صورت چنین مزیت مهمی را از دست خواهد داد.

کد خبر: ۱۰۱۷۴۰
۰۹:۴۲ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۰

شانس بزرگ استقلال در جام حذفی

دیدارنیوز - مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام حذفی روز چهارم مرداد قرعه‌کشی می‌شود تا تیم‌های حاضر در این مسابقات با رقبای خود را بشناسند و سیزدهم مرداد به مصاف یکدیگر بروند. در این‌ میان نکته جالب‌ توجه، شانس بالای استقلال برای برگزاری جدال نیمه‌نهایی در ورزشگاه آزادی است و فقط در یک صورت چنین مزیت مهمی را از دست خواهد داد.

شانس ۷۵ درصدی

استقلال در بازی مقابل پرسپولیس روی کاغذ تیم مهمان تلقی می‌شد به همین خاطر شرایط خوبی برای میزبانی جدال نیمه نهایی دارد. فولاد خوزستان و گل‌گهر سیرجان در حالی توانستند از سد سپاهان و آلومینیم در مرحله یک چهارم نهایی بگذرند که هر دو میزبان بودند به همین خاطر جدال نیمه‌نهایی را باید تحت عنوان مهمان برگزار کنند.

از طرف دیگر، اگر ملوان بندرانزلی نیز بتواند با شکست دادن خیبر خرم‌آباد راهی نیمه‌نهایی جام حذفی شود، با توجه به اینکه میزبان حریف لرستانی خود بوده، طبق برنامه باید در مسابقه نیمه‌نهایی مهمان شود ولی اگر خیبر بتواند ملوان را حذف کند و در مرحله نیمه نهایی حریف استقلال شود، آنگاه باید برای انتخاب شهر میزبان میان استقلال تهران و خیبر خرم‌آباد قرعه‌کشی صورت بگیرد. این یعنی شانس ۷۵ درصدی استقلال برای میزبانی در مسابقه ماقبل فینال.

گل گهر، تحت هر شرایطی مهمان

جدا از اینکه استقلال مهمان شود یا در ورزشگاه آزادی تحت عنوان میزبان از رقیب خود در جام حذفی پذیرایی کند، گل‌گهر سیرجان تحت هر شرایطی و با هر تیمی که به قید قرعه در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی مواجه شود، باید مهمان باشد.

امیرحسین روشنک مسئول برگزاری رقابت‌های جام حذفی در این رابطه گفت: «مهمان شدن گل گهر در نیمه نهایی یک مسئله کاملاً قانونی و مبتنی بر آیین نامه مسابقات است. این تیم شرایطی داشته که به خاطر برنامه‌ریزی مسابقات و قید قرعه طی هر سه بازی گذشته خود در جام حذفی میزبان بوده است و به همین خاطر بر اساس آیین‌نامه، با هر تیمی که طبق قرعه‌کشی مواجه شود، حتماً باید در خانه حریف خود به میدان برود. حالا می‌خواهد این حریف استقلال و فولاد باشند یا اینکه از میان ملوان و خیبر انتخاب شوند.»

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر