تیتر امروز

گزارش زنده: استقلال صفر ـ هوادار صفر

گزارش زنده: استقلال صفر ـ هوادار صفر

روز دوم از هفته نخست لیگ برتر فوتبال ایران امروز عصر برگزار می‌شود و استقلال در یک بازی حساس میزبان تیم هوادار است. در بازی نخست امروز نیز گل‌گهر سیرجان با ۴ گل تراکتور را برد.
فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

ترامپ شنود را با تلفن ملانیا دور می‌زد

کتاب جدیدی که درباره دوران ریاست جمهوری ترامپ منتشر شده، مدعی است که دونالد ترامپ در یک بازه زمانی از تلفن همسرش استفاده می‌کرده است.

کد خبر: ۱۰۰۹۵۳
۰۹:۱۴ - ۲۷ تير ۱۴۰۰

ترامپ شنود را با تلفن ملانیا دور می‌زد

دیدارنیوز - کتاب جدیدی که درباره دوران ریاست جمهوری ترامپ منتشر شده، مدعی است که دونالد ترامپ در یک بازه زمانی از تلفن بانوی اول استفاده کرده است تا تماس‌ها را از گوش کنجکاو رئیس دفتر سابق خود، جان کلی، دور نگه دارد.

نویسنده کتاب «ما در این انتخابات پیروز شدیم»، مایکل بندر که در روزهای گذشته منتشر شد، می‌گوید ترامپ از تلفن همسرش برای برقراری بعضی از تماس‌ها استفاده می‌کرد.

طبق قوانین و مقررات موجود برای نظارت بر ارتباطات رسمی، جان کلی به‌عنوان رئیس دفتر رئیس‌جمهور، این اجازه و اختیار را داشت تا به تماس‌های رسمی رئیس‌جمهور در کاخ سفید گوش کند و از آن‌ها مطلع باشد.

 در بخش‌هایی از این کتاب آمده است: «هنگامی‌که جان کلی، ژنرال چهار ستاره تفنگداران دریایی که ترامپ در دولت خود استخدام کرده بود، با استناد به اختیارات قانونی‌اش درخواست کرد تا هرگونه تماسی به رئیس‌جمهور در بال غربی کاخ سفید وصل می‌شود را بشنود، ترامپ به دوستانش گفت برای دور زدن این کانال رسمی از تلفن ملانیا استفاده می‌کرد.»

مایکل بندر در این کتاب به‌روزهای پر چالش آخر ریاست جمهوری ترامپ نیز پرداخته است.

برچسب ها: ملانیا ترامپ
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر