تیتر امروز

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

زنده باد فرهادی، زنده باد فرهادی ها!

اصغر فرهادی کارگردان شایسته ایرانی بار‌ها و بار‌ها با آثار درخشانش در جشنواره‌های سینمایی معتبر نام ایران را در محافل بین المللی طنین انداز کرده است؛ این کارگردان مطرح سینمای ایران و جهان حالا بار دیگر با فیلم تازه اش به نام قهرمان در جشنواره فیلم کن نامش را بر سر زبان‌ها انداخته است.

کد خبر: ۱۰۰۸۳۵
۱۲:۴۹ - ۲۶ تير ۱۴۰۰

زنده باد فرهادی، زنده باد فرهادی ها!

دیدارنیوز - اصغر فرهادی کارگردان شایسته ایرانی بار‌ها و بار‌ها با آثار درخشانش در جشنواره‌های سینمایی معتبر نام ایران را در محافل بین المللی طنین انداز کرده است؛ این کارگردان مطرح سینمای ایران و جهان حالا بار دیگر با فیلم تازه اش به نام قهرمان در جشنواره فیلم کن نامش را بر سر زبان‌ها انداخته است.

تمجید از توانایی‌های فنی فرهادی که البته بر همه واضح و روشن است بماند برای اهل فن، اما آنچه این کارگردان برجسته را شایسته ستایش می‌کند روش رفتاری او است، همه ما می‌دانیم که ساخت فیلم در ایران با چه محدودیت‌هایی رو به رو است، اما همین که وی با وجود همه این محدودیت‌ها در وطن خود مانده برای مردم خود فیلم می‌سازد و برای همین مردم هم افتخار می‌آفریند قابل ستایش است.

در روزگاری که متاسفانه رفتن تبدیل به آرزو اول بسیاری از مردم این سرزمین شده باید مجسمه امثال فرهادی را از طلا ساخت، کسانی که شرایط رفتن را هم دارند، اما همچنان در سرزمین خود می‌مانند و با وجود همه محدودیت‌ها برای کار و حرفه خود تلاش می‌کنند، چنین شخصیت‌هایی به راستی که شایسته ستایش اند و باید قدردان آنان بود.

در طول چند روز گذشته دیدیم که برخی رسانه‌ها و افراد چقدر برای به حاشیه کشاندن وی تلاش کردند تا جایی که حتی با تحریف سخنان وی مصاحبه‌ای خیالی از او منتشر ساختند، اما فرهادی با هوش و ذکاوتی مثال زدنی اسیر این حواشی نشد و نشان داد هدفش برای او از اولویت بالاتری برخوردار است.

کاش متولیان امور فرهنگی و سیاسی در کشور ما بیش از این‌ها قدر فرهادی‌ها را بدانند کسانی که تحت هیچ شرایطی حاضر به ترک ایران نیستند و ترجیح می‌دهند با وجود محدودیت‌ها یا سختی‌ها برای سرزمین خود تلاش کنند، به راستی که باید گفت زنده باد اصغر فرهادی و امثال فرهادی ها!

برچسب ها: بابک جهانبخش
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی