تیتر امروز

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!
المپیک توکیو (۱۲)

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!

شنیدن نام حجازی در بازی فوتبال مصر ـ برزیل در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ یادآور خاطرات آخرین تیم ایران در بازی‌های المپیک ۱۹۷۶ مونترال بود.
کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

کنعانی، آماده رهبری خط دفاع پرسپولیس در دربی

کنعانی زادگان امروز در نبود کاپیتان سید جلال حسینی ف وظیفه رهبری خط دفاعی تیم پرسپولیس را در دربی مقابل استقلال دارد.

کد خبر: ۱۰۰۶۳۷
۱۲:۲۶ - ۲۴ تير ۱۴۰۰

کنعانی، آماده رهبری خط دفاع پرسپولیس در دربی

دیدارنیوز - محمد حین کنعانی زادگان،  در غیاب سیدجلال حسینی، نقشی پررنگ در شهرآورد خواهد داشت. سیدجلال حسینی به دلیل مصدومیت احتمالا در ترکیب اصلی پرسپولیس غایب خواهد بود تا فرشاد فرجی و محمدحسین کنعانی‌زادگان زوج خط دفاعی پرسپولیس را تشکیل بدهند.

کنعانی‌زادگان که شایعات بسیار زیادی را پیرامون جدایی خود دارد، در حالی به استقبال این دربی می‌رود که هواداران پرسپولیس انتظار دارند حداقل تا پایان فصل بهترین نمایش‌ها را از این بازیکن ببینند و برای رسیدن به این هدف، چه مسابقه‌ای بهتر از رویارویی با استقلال؟

نکته مهم درباره عملکرد کنعانی این است که استقلال در خط حمله جزو برترین تیم‌های لیگ برتر است و به همین خاطر او کار بسیار سختی را در این بازی پیش رو خواهد داشت و باید دید چه با چه برنامه‌ای برای کنترل مهدی قایدی، ارسلان مطهری و... وارد زمین خواهد شد.

برچسب ها: پرسپولیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: