تیتر امروز

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.
آزاد شدن ورود به سکو‌های آزادی
فوتبال گیت (۳۲)

آزاد شدن ورود به سکو‌های آزادی

هفته پنجم لیگ برتر به پایان رسید. هفته ای که باز هم جنجال داوری داشت و تقابل امیر قلعه نویی و فرهاد مجیدی بخش ویژه آن بود.

خواسته‌های صنفی کارگران شاغل در شرکت‌های نفتی بررسی شد

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نشست بررسی خواسته صنفی اخیر کارگران شاغل در شرکت‌های پیمانکاری در حوزه‌های نفتی و پتروشیمی در محل این وزارتخانه برگزار کرد.

کد خبر: ۱۰۰۰۱۱
۱۷:۰۴ - ۲۰ تير ۱۴۰۰

بررسی خواسته‌های صنفی کارگران شاغل در شرکت‌های نفتی

دیدارنیوز ـ به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون روابط کار وزارت تعاون در این نشست، گفت: بررسی خواسته صنفی کارگران و چگونگی اجرای قوانین و مقررات مرتبط با امور کارگر و کارفرما و بررسی همکاری وزارت نفت به عنوان کارفرمای اصلی در راستای تعامل و همفکری بیشتر درحل و فصل موضوعات هدف برگزاری این نشست است.

حاتم شاکرمی بیان کرد: همچنین بر ارتقای سطح ایمنی و خدمات رفاهی و اجرای قانون در رابطه با نظام مزدی (طرح طبقه بندی مشاغل)، زمان استراحت و مرخصی و ایجاد تشکل‌های کارگران بر اساس قانون و عرف جاری در منطقه با اولویت بازرسی‌های مستمر توسط بازرسان قانونی تاکید شد.


بیشتر بخوانید: ارزان‌ترین خانه در تهران چند؟


وی با اشاره به ضرورت حضور نمایندگان کارگران و کارفرمایان در سطح منطقه‌ای و ملی در این نشست‌ها خاطرنشان کرد: مقرر شد با حضور نمایندگان کارگران و کارفرمایان و استفاده حداکثری از ظرفیت گفتگو و مذاکرات در قالب سه جانبه گرایی، نشست مشترک نمایندگان دولت کارگر و کارفرما در عسلویه یا مرکز استان بوشهر و خوزستان ظرف حداکثر هفته جاری برای تفاهم و هماهنگی بیشتر و به حداقل رساندن اختلاف نظر‌ها برگزار شود.

برچسب ها: حقوق کارگران
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر