تیتر امروز

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!
المپیک توکیو (۱۲)

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!

شنیدن نام حجازی در بازی فوتبال مصر ـ برزیل در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ یادآور خاطرات آخرین تیم ایران در بازی‌های المپیک ۱۹۷۶ مونترال بود.
کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

مسئول رسانه‌ای داعش دستگیر شد

وزارت دفاع عراق از دستگیری مسؤول پلتفرم رسانه‌ای گروه تروریستی داعش در استان الانبار خبر داد.

کد خبر: ۹۹۳۴۹
۱۵:۳۲ - ۱۵ تير ۱۴۰۰

مسئول رسانه‌ای داعش دستگیر شد

دیدارنیوز ـ تیم رسانه‌ای امنیتی عراق (وابسته به وزارت دفاع) با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد، سازمان اطلاعات نظامی، اطلاعات دقیق و حساسی را در خصوص حضور یکی از تروریست‌های تحت تعقیب به دست آورد که مسؤول پلتفرم رسانه‌های مجازی گروه تروریستی داعش است.

در بیانیه مذکور همچنین آمده است، نیرو‌های نظامی عراق با ایجاد کمینی در ورودی شهرستان «هیت» واقع در استان «الانبار» موفق شدند این تروریست را دستگیر کنند.

تیم رسانه‌ای امنیتی عراق با صدور بیانیه‌ای دیگر اعلام کرد، نیرو‌های ارتش عراق تلاش برای انفجار یکی از دکل‌های تولید برق در منطقه «الصفره» واقع در استان دیالی با یک بمب کنار جاده‌ای ساخت داخلی، را ناکام گذاشتند.

طی ماه‌های اخیر روند حملات اعضای داعش به ویژه در منطقه بین کرکوک و صلاح الدین در شمال عراق و دیالی در شرق این کشور افزایش یافته است.

در همین راستا، یکی از افسران پلیس استان صلاح الدین اعلام کرد، یک بمب کنار جاده‌ای گشتی ارتش عراق که موظف به حفاظت از دکل‌های انتقال انرژی برق در منطقه «تل الباج» در شمال استان صلاح الدین بود را هدف قرار داد.

این منبع که خواست نامش فاش نشود، تاکید کرد، در نتیجه این حمله سه سرباز زخمی شدند.

عراق دسامبر ۲۰۱۷ پس از حدود چهار سال درگیری خاک خود را از کنترل داعش آزاد کرد، اما همچنان این گروه تروریستی در مناطقی که کنترل آن‌ها را از دست داده، دست به عملیات نظامی می‌زند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: