تیتر امروز

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!
هشدار به کسانی که به دنبال تغییر سرمربی تیم ملی‌اند

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!

در فاصله کمی از موفقیت تیم ملی در منامه، انتشار برخی اخبار در مورد پایان کار اسکوچیچ و آوردن یک مربی نامدار، قطعا مثل یک خنجر از پشت برای فوتبال ایران خواهد بود.
کارشناسان سیاسی و شگفتی‌های انتخابات ۱۴۰۰
برد قاطع رئیسی، گستردگی آرا باطله و شکست سنگین اصلاح‌طلبان

کارشناسان سیاسی و شگفتی‌های انتخابات ۱۴۰۰

ابراهیم رئیسی هشتمین رئیس جمهوری ایران شد. اما این‌بار آمار آرای باطله و سفید انتخابات ریاست جمهوری شگفتی آفریده است. از طرف دیگر رای عبدالناصر همتی نیز بسیاری از اصلاح طلبان را شوکه کرده است.

وزیر ارتباطات می گوید: اگر آقای ظریف در انتخابات شرکت می کردند می توانستند یک شور انتخاباتی خوبی ایجاد کنند.

کد خبر: ۹۱۲۷۸
۰۱:۳۸ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰

حمایت تمام قد آذری جهرمی از ظریف

دیدارنیوز - آذری جهرمی وزیر ارتباطات در کلاب هاوس خبرآنلاین درباره نقش ظریف در انتخابات ۱۴۰۰ گفت:  در نظرسنجی‌ها آقای ظریف نقش مطلوبی در سیاست خارجی دارد، هرچند با خروج آمریکا از برجام همه با کاهش محبوبیت مواجه هستند. در هر حال آقای ظریف یک منبع و پشتوانه قدرتی از مردم دارند.

وی گفت: اگر آقای ظریف در انتخابات شرکت می‌کردند می‌توانستند یک شور انتخاباتی خوبی ایجاد کنند، با وجود همه مخالفت‌های گروه‌های خارجی و داخلی ایشان این ظرفیت را داشتند. اما تصمیمشان محترم است و آقای ظریف با وجود این که فکر می‌کنم آمادگی داشتند تصمیم گرفتند شرکت نکنند و این مذاکرات را این زمان به سرانجام برساند.

آذری جهرمی گفت: ایشان حتما موثر هستند در عرصه انتخابات، همانطور که در سال‌های قبل کنشگران آثار مثبت و منفی داشتند و اعلام دیدگاهشان حتما موثر است. آقای ظریف نماد تعامل با دنیاست و بسیاری از مردم برایشان مسئله به شکل جدی مطرح است.

وی تاکید کرد:‌براساس نظرسنجی‌ها مردم تحریم را مشکل اساسی معیشتی خود می‌دانند و آقای ظریف نماد این تعامل است. کسانی که دربرابر ایشان هستند براساس نظرسنجی‌ها خیلی علاقه‌مند به تعامل هستند. حتما اعلام موضع تاثیرگذار است، طبیعتا مابه عنوان اعضای  کابینه برای حضور در ستاد افراد ممنوعیت داریم.

این وزیر دولت روحانی گفت: به نظر من ایشان برای این کار مرخصی نخواهند گرفتند؛ چون ماموریت مهمی در مذاکرات وین دارند. البته حتما نظرشان را درباره کاندیدای مورد نظر اعلام می‌کنند، البته بعد از این که صحنه انتخابات مشخص شود حتما نظر می‌دهند
وی گفت: نظر ایشان مثل آرای برخی افراد نیست که اثر نداشته باشد، پایگاه برخی روی افراد روی دیگر قابل انتقال نیست. عمده محبوبیت آقای ظریف بخاطر فکرشان هستند، البته که در نظرسنجی‌ها ایشان دارای مخالف هستند، البته طبیعتا که آرای موافقانشان قابل انتقال به غیر است. ایشان حتما در انتخابات ۱۴۰۰ موثر است، مگر اینکه شرایط را مطلوب نبینند، این بحث بعد از نظر شورای نگهبان قابل بررسی است.

وی گفت: صحبت‌های آقای پدرام سلطانی قابل توجه بود، یکی از بحث‌های اصلی کشور بحث اقتصاد است و انتخابات بناست سرنوشت مردم را تعیین کند و بحث برقراری ارتباط بین المللی به تنهایی نمی‌تواند مشکلات را حل کند و نیاز به یک برنامه اقتصادی دارد تا عوارض تحریم‌ها و بعد تحریم‌ها برطرف شود.

آذری جهرمی گفت: هرچند ریشه صحبت‌های ایشان مبتنی بر این بود که اقتصاد کشور سیاسی است امیدواریم هرچیزی که خیر است برای مردم رقم بخورد و امیدواریم انتخابات در مرحله اول پر شور باشد و کشور را به جایی مطلوب هدایت کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
اذر بی خاصیت
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۴
0
0
وای بر حال کسانی که تحلیل انها به قدری اب دوغ خیاری است که حتی عقب ماند گان ذهنی هم به ان می خندند
تندیس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
0
1
مگه ایشون قدش چقدره که میخواد تمام قد از ظریف حمایت کنه ؟