تیتر امروز

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شوارای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو
گزارش میدانی دیدار از واکسیناسیون سالمندان

داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو

ساعت حدود دو را نشان می‌داد؛ صدای وانتی‌هایی که تلاش می‌کردند با صدای بلند مردم را به خرید تشویق کنند در میان همهمه سالمندانی که برای دریافت واکسن به خانه سلامت فرمانفرمانیان آمده بودند، گم...

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: معوقه‌های دولت به تامین اجتماعی در بودجه ۱۴۰۰ تامین اعتبار شده تا هیچ‌کس در نوبت دریافت استفاده خدمات بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی قرار نگیرد و بیمه افراد بی‌وقفه ادامه یابد.

کد خبر: ۸۷۶۹۷
۱۳:۱۳ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
معوقه‌های سازمان تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۰ تامین اعتبار شد
 
دیدارنیوز ـ «محمد شریعتمداری» درباره توانمندسازی زنان سرپرست خانوار، اظهار داشت: سال گذشته در ۹ استان در امر توانمندسازی زنان سرپرست خانوار قدم‌هایی برداشتیم و ۶ هزار میلیارد تومان منابع از طریق تسهیل‌گر که جهاد دانشگاهی بود در اختیار استان‌ها قرارداده شد تا کمک کنند.

وی افزود: با تامین اعتبار لازم این اقدام در سال ۱۴۰۰ به استان‌های دیگر نیز تسری می‌یابد.

وزیر تعاون گفت: گروه‌های مختلف شغلی در سازمان تامین اجتماعی مثل بافندگان فرش یا زنبورداران و اقشار گوناگون از معافیت‌هایی در پرداخت حق بیمه برخوردار بودند، در بند (و) تبصره (۲) قانون بودجه در جزء دیگری غیر از ۸۹ هزار میلیارد تومان منابع که برای سازمان تامین اجتماعی تامین اعتبار شده، بقیه ردیف تا سقف ۱۵۰ هزار میلیارد تومان معین شده تا به این بخش هم کمک جدی شود.

وی تاکید کرد: در سال ۱۴۰۰ با این اقدام، معوقه‌هایی که دولت در این زمینه دارد با توجه به تامین اعتبار ما به‌التفاوت ۸۹ هزار میلیارد تومان تا ۱۵۰ هزار میلیارد تومان برطرف خواهد شد تا هیچ‌کس در نوبت و پشت نوبت دریافت استفاده از این نوع خدمات بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی قرار نگیرد و بیمه افراد بدون وقفه استمرار یابد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: