تیتر امروز

اردوغان، شمشیر را از رو بست!
از سعدآباد تا توپکاپی (۷۵)، انتخابات ریاست جمهوری ترکیه دو ماه زودتر برگزار می‌شود

اردوغان، شمشیر را از رو بست!

سخنرانی پر از خشم و هیاهو رجب طیب اردوغان از تند شدن تب انتخابات ریاست جمهوری در ترکیه خبر می‌دهد، مخالفان او هم به همین تندی وارد میدان شده‌اند، مخالفانی که اردوغان آنها را «میز شش نفره»، کودتاچی،...
سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد
چون پرده استقلال برافتاد...

سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد

حدود ۴ ماه از روی کار آمدن علی فتح‌الله زاده می‌گذرد، ولی هنوز بیشتر وقت او صرف مناظره‌های بی‌پایان و غیرمستقیم با سردار آجورلو مدیر عامل قبلی باشگاه می‌شود.
موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....

حسابدار جوان قربانی مشتری مست قهوه خانه شد

به دنبال درگیری خونین در قهوه خانه‌ای در خیابان دماوند رسیدگی به این پرونده از بیست و دوم بهمن ماه سال ۹۱ آغاز شد. بررسی‌ها نشان می‌داد درگیری میان چند پسر جوان و صاحب قهوه خانه و حسابدار وی رخ داده است که پسران مست پس از حمله به صاحب قهوه خانه، حسابدار وی را با یک ضربه چاقو زخمی کرده و گریخته اند. حسین ۲۴ ساله که از ناحیه پهلو مورد اصابت چاقو قرار گرفته بود، توسط شاهدان به بیمارستان بوعلی منتقل شد، اما صبح روز بعد به خاطر شدت خونریزی جان سپرد.

کد خبر: ۸۶۳۸
۱۳:۳۸ - ۱۲ شهريور ۱۳۹۷
حسابدار جوان قربانی مشتری مست قهوه خانه شد
 
دیدارنیوز - پلیس به تحقیق از شاهدان پرداخت و رد عامل جنایت را یافت. به این ترتیب کیومرث ۳۰ ساله ردیابی و بازداشت شد. وی به جنایت مستانه اعتراف کرد و به درخواست اولیای دم به قصاص محکوم شد. زمان زیادی تا اجرای حکم قصاص باقی نمانده بود که وی توانست رضایت اولیای دم را جلب کند. به این ترتیب دیروز از جنبه عمومی جرم در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمد باقر قربانزاده و با حضور یک نفر پای میز محاکمه ایستاد.

در این جلسه کیومرث که به تشریح ماجرا پرداخت و گفت: آن روز من و دوستانم مشروب خورده و مست بودیم. می‌خواستیم به قهوه خانه برویم، اما کارگر قهوه خانه که متوجه مست بودن ما شده بود، مانع ورودمان شد و این شروع درگیری ما بود.

او ادامه داد: در آن دعوا صاحب قهوه خانه هم به هواخواهی از کارگرش وارد دعوا شد. درگیری بالا گرفته بود و حسین که حسابدار قهوه خانه بود به ما ناسزا می‌گفت. من حال طبیعی نداشتم و چیز زیادی از ماجرا به خاطر ندارم. نمی‌دانم چطور شد که چاقو کشیدم و چاقو به طحال حسین برخورد کرد. ما بلافاصله فرار کردیم، اما صبح روز بعد از طریق دوستانم مطلع شدم حسین در بیمارستان جان سپرده است.

این متهم گفت: در شش سالی که در زندان بودم خانواده ام تلاش زیادی برای جلب رضایت کردند تا اینکه توانستند رضایت اولیای دم را بگیرند. من حالا از قصاص رهایی یافتم و به زندگی برگشتم. باور کنید در این مدت به اندازه کافی تنبیه شده ام و حالا از قضات دادگاه تقاضا دارند در مجازات تخفیف قائل شوند.

در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی