رئیس قوه قضاییه شب گذشته حرم مطهر امام موسی کاظم(ع) و امام جواد(ع) در کاظمین را زیارت کرد.

کد خبر: ۸۱۸۰۴
۰۹:۵۱ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

تورم هولناک ۱۳۹۹ و امید‌ها به ۱۴۰۰

تورم هولناک ۱۳۹۹ و امید‌ها به ۱۴۰۰

تورم نقطه‌ای و ماهانه بهمن تکان دهنده بود. شاهد فوران تورمی، صف‌های پرتعداد برای خرید اقلام اساسی است. با این حال برخی از سناریو‌های احتمالی ۱۴۰۰ می‌گوید می‌توان به تعدیل تورم امیدوار بود.
دیدارنیوز - آیت الله سید ابراهیم رئیسی که در راس هیئت عالی رتبه قضایی به عراق سفر کرده، ساعتی پس از ورود به بغداد برای زیارت حرمین امامین کاظمین به شهر کاظمین رفت.

بر اساس گزارش میزان، رئیس دستگاه قضا پس از زیارت حرم مطهر امام موسی کاظم (ع) و امام جواد (ع) در جریان طرح توسعه حرمین امامین کاظمین قرار گرفت.

«محسن صالحی» رئیس ستاد عتبات عالیات کاظمین در دیدار با آیت الله رئیسی گفت که طرح توسعه حرمین امامین کاظمین به عنوان یکی از بزرگترین طرح‌های توسعه عتبات عالیات در عراق آغاز شده است.

وی تصریح کرد: عملیات اجرایی احداث صحن امام محمدباقر (ع) در زیربنایی بالغ بر ۵ هزار متر از اول سال آینده شروع می‌شود و بهره برداری از صحن امام زمان (عج) نیز در دست بررسی است.

رئیس قوه قضاییه نیز با ابراز خرسندی از توفیق زیارت حرمین امامین کاظمین (ع) برای خادمان آن حضرت از خداوند متعال توفیق مسئلت کرد.

رئیس قوه قضاییه در بدو ورود به حرمین مطهر امامین کاظمین مورد استقبال گسترده مردمی قرار گرفت و جمع زیادی از حضار با سر دادن شعارهایی در تجلیل از مقام شامخ شهدای مقاومت سردار حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس، بر همبستگی دو ملت ایران و عراق تاکید کردند.

آیت الله رئیسی را در هنگام زیارت حرم مطهر امامین کاظمین، مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق همراهی می‌کرد.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: