وزارت دفاع افغانستان اعلام کرد که ۵۱ عضو گروه طالبان در استان های قندوز، قندهار، بلخ و بادغیس در درگیری با نیروهای دولتی کشته و شماری دیگر نیز زخمی شدند.

کد خبر: ۸۰۲۵۶
۱۲:۴۸ - ۳۰ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

با وجودی که محمدجواد ظریف تا کنون تمایلی به حضضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ نشان نداده، ولی تعداد زیادی از افراد و احزاب اصلاح‌طلب اعلام کرده اند که ظریف می‌تواند گزینه نهایی جبهه اصلاحات...
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
دیدارنیوز - وزارت دفاع افغانستان روز سه شنبه با صدور اطلاعیه ای اضافه کرد: ۱۵ تن از این افراد شب گذشته در شهرستان «دشت ارچی» در درگیری با نیروهای افغان کشته و مجبور به عقب نشینی شدند.

در ادامه این بیانیه آمده است در این درگیری ۱۲ تن از اعضای گروه طالبان نیز زخمی شدند.

وزارت دفاع افغانستان همچنین اعلام کرد در این درگیری ۴ تن از نیروهای ارتش نیز کشته شده اند.

براساس این اطلاعیه، دو عضو طالبان در استان بلخ، ۷ تن در بادغیس و ۲۷ تن نیز در شهرستان های ارغنداب، پنجوایی و میوند استان قندهار کشته شدند.

همچنین رسانه های افغانستان هم امروز سه شنبه نوشته اند که ۱۷ تن از نیروهای دولتی در استان های بدخشان، بغلان و فاریاب کشته و شمار دیگر نیز زخمی شده اند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: