تیتر امروز

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است
ترجمه اختصاصی دیدار از میزگرد رادیو ملی آمریکا

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است

رادیوی ملی آمریکا میزگرد کوتاهی در مورد رویکرد دولت باید به برجام برگزار کرده است. میزگردی که گزاره مشترک آن حیاتی بودن بازگشت به برجام برای استراتژی کلی سیاست خارجی دولت بایدن است.
دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

اسرائیل دومینویی از اقدامات خرابکارانه و تروریستی علیه ایران را از مدت‌ها قبل کلید زده است. مذاکرات وین صهیونیست‌ها را نگران کرده و حالا با جدیت بیشتری سعی در ویران کردن روند احیای برجام دارند.

قیمت سکه تمام بهار آزادی امروز (دوشنبه) به کانال ۱۴ میلیون تومانی بازگشت و تاثیر کاهش قیمت‌های روز گذشته را از میان برد.

کد خبر: ۷۲۸۳۲
۱۵:۰۳ - ۱۴ مهر ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ با وجود پیش‌بینی ادامه روند کاهش قیمت در بازار طلا و سکه، اما امروز (چهاردهم مهر) بازار طلا شاهد شیب صعودی قیمت‌ها بود.
 
بر این اساس، سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز به کانال ۱۴ میلیون تومانی بازگشت و در ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه، به بهای ۱۴ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان در حال معامله است. سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز شاهد افزایش قیمت ۶۰۰ هزار تومانی بوده و در حال حاضر با ارزش ۱۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.
 
همچنین نیم سکه به بهای هفت میلیون و ۸۵۰ هزار تومان، ربع سکه به قیمت پنج میلیون و ۵۰ هزار تومان و هر قطعه سکه یک گرمی نیز به ارزش دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان معامله شد.
 
علاوه بر این در بازار طلا نیز امروز بهای یک گرم طلای خام ۱۸ عیار با ۴۳ هزار تومان افزایش قیمت به ارزش یک میلیون و ۳۴۰ هزار تومان فروخته شد و هر مثقال طلا نیز با افزایش ۱۸۵ هزار تومانی، رقم پنج میلیون و ۸۰۵ هزار تومان را ثبت کرد.
 
قیمت انس جهانی طلا نیز امروز میل کاهشی از خود نشان داد و به قیمت یک هزار و ۸۹۹ دلار معامله شد.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: