نمایش درخشان امیر عابدزاده در لیگ پرتقال می‌تواند خیال اسکوچیچ را در درون دروازه تیم ملی ایران راحت کند.

کد خبر: ۷۲۷۴۱
۱۲:۱۰ - ۱۳ مهر ۱۳۹۹
عابدزاده جانشین مطمئن بیرانوند درون دروازه تیم ملی
 
دیدارنیوز -  شنبه شب، شب نمایش لژیونرهای فوتبال ایران در پرتقال بود. جایی که پورتو به مصاف مارتیمیو رفت و اولین شکست فصلش را مقابل این تیم تجربه کرد و تقابل لژیونرهای ایرانی که در نهایت به سود ماریتیمو به پایان رسید. مهدی طارمی، مهاجم پورتو از اواسط نیمه دوم به زمین آمد و در مقابل نیز امیر عابدزاده سنگربان ماریتیمو در این بازی بود و نمایش درخشانش منجر به برد تیمش شد.

عابدزاده با این که در این دیدار دو گل دریافت کرد اما ۸ سیو داشت و در مهم‌ترین صحنه بازی توانست پنالتی الکس تلس را با واکنشی زیبا مهار کند تا برد تیمش را رقم بزند. چند دقیقه پس از مهار پنالتی توسط عابدزاده، نانو هم تیمی او توانست در چهارمین دقیقه از وقت‌های تلف شده گل سوم ماریتیمو را به ثمر برساند تا جبران یکی از گل‌های خورده توسط پورتو هم نتواند جلوی کسب پیروزی آن‌ها را بگیرد.

در نهایت این دیدار با پیروزی سه بر دو ماریتیمو به پایان رسید و امیر عابدزاده با امتیاز ۸.۲ بهترین بازیکن زمین شد.

نام امیر عابدزاده در فهرست نفرات دعوت شده دراگان اسکوچیچ برای حضور در تیم ملی نیز دیده می‌شود. عابدزاده ۲۷ ساله می‌تواند فصلی تازه را در تیم اسکوچیچ آغاز کند چرا که علیرضا بیرانوند به دلیل مصدومیت به تیم ملی دعوت نشده است و عابدزاده می‌تواند همانند پدرش سنگربان اول تیم ملی باشد.

البته با حضور دروازبان‌هایی مثل محمد رشید مظاهری و پیام نیازمند قطعا کار سختی پیش روی امیر عابدزاده خواهد بود اما نمایش درخشانش در لیگ پرتقال و مقابل پورتو و این که در شرایط مسابقه قرار دارد، خیال اسکوچیچ را در درون دروازه تیم ملی نیز راحت خواهد کرد. باید دید عابدزاده در تیم ملی هم می‌تواند عملکردی رضایت بخش را از خود نشان دهد یا خیر.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: