تیتر امروز

نحوه‌ کمک به افراد آسیب‌پذیرِ اطرافمان در بحران کرونا
«دیدار؛ یاری متقابل» - قسمت دوم

نحوه‌ کمک به افراد آسیب‌پذیرِ اطرافمان در بحران کرونا

سلسله مطالب «دیدار؛ یاری متقابل» به مفهوم همیاری اجتماعی در دوران همه‌گیری کرونا می‌پردازد. در این قسمت به شیوه‌های مختلف کمک به افراد آسیب‌پذیری پرداخته شده است که در اطراف ما زندگی می‌کنند.

نتایج تست کرونای دونالد جونیور و اریک ترامپ، پسران رئیس جمهوری فعلی ایالات متحده اعلام شد.

کد خبر: ۷۲۷۱۰
۰۸:۴۹ - ۱۳ مهر ۱۳۹۹
نتایج تست کرونای پسران ترامپ منفی شد
 
دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد جونیور ترامپ، پسر رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد نتیجه تست کرونای وی منفی بوده است.

پیشتر اریک ترامپ، پسر رئیس جمهوری آمریکا و همسرش لارا که در مناظرات انتخاباتی روز سه شنبه حضور داشتند، اعلام کردند که نتیجه تست کرونای آن‌ها منفی بوده است. پیش از آن نیز تست کرونای ایوانکا ترامپ و همسرش، جارد کوشنر، مشاور رئیس جمهوری و بارون پسر ۱۴ ساله ترامپ نیز منفی اعلام شده بود.

دونالد جونیور ترامپ در حساب توییتری خود نوشت: "نتیجه تست من منفی شد، جهت احتیاط چند روز دیگر صبر می‌کنم و مجددا تست می‌دهم، در صورتی که پاک باشم، به کار خود باز خواهم گشت."

وی همچنین از کسانی که برای دونالد ترامپ و همسرش ملانیا آرزوی بهبودی کردند، قدردانی کرد.

ترامپ بامداد روز جمعه از ابتلای خود و همسرش ملانیا به ویروس کرونا خبر داد و به دنبال آن یک مقام کاخ سفید اعلام کرد که علائم خفیف ابتلا در ترامپ که همانند سرماخوردگی است، در وی پدیدار شده است. رئیس‌جمهوری آمریکا پس از اعلام ابتلایش به کرونا به بیمارستان نظامی والتر رید در واشنگتن منتقل شده است.
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: