یار انتخاباتی کاندیدای دموکرات‌ها در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا گفت که در صورت پیروزی دولت وی، توافق هسته‌ای با ایران احیا خواهد شد.

کد خبر: ۶۹۸۳۱
۰۸:۴۰ - ۰۶ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

با وجودی که محمدجواد ظریف تا کنون تمایلی به حضضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ نشان نداده، ولی تعداد زیادی از افراد و احزاب اصلاح‌طلب اعلام کرده اند که ظریف می‌تواند گزینه نهایی جبهه اصلاحات...
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.

دیدارنیوز ـ ایلنا به نقل از پی‌تی‌آی، «کامالا هریس» یار انتخاباتی «جو بایدن» کاندیدای دموکرات‌ها در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا گفت که در صورت پیروزی بایدن، دولت وی با هم‌پیمانان خود همکاری برای تقویت توافق هسته‌ای که در دوره «باراک اوباما» رئیس‌جمهوری پیشین به امضا رسید همکاری خواهد کرد.
 
وی با تکرار برخی ادعا‌های بی‌اساس درباره ماهیت برنامه هسته‌ای ایران گفت که برجام مانع دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای شد، ولی دولت فعلی آمریکا از این توافق خارج شد و باعث شد ایران فعالیت‌های هسته‌ای خود را از سر بگیرد.
 
هریس ادامه داد: «بگذارید شفاف باشم، اجازه نمی‌دهیم ایران به سلاح هسته‌ای دست پیدا کند. همچنین به تضمین این‌که اسرائیل از حمایت بی قید و شرط آمریکا برخوردار است، ادامه می‌دهیم».
 
وی همچنین گفت: «من عضو کمیته اطلاعاتی سنا هستم و معتقدم بیش از هر زمان دیگر در میان متحدان خود منزوی شده‌ایم و برای رسیدگی به این مشکل نیازمند کمک هستیم. دولت ترامپ مساله تحریم‌های تسلیحاتی علیه ایران را به سازمان ملل برد و فقط یک کشور دیگر به نفع ما رای داد».
 
هریس افزود که رویکرد اول آمریکا ترامپ باعث انزوای بیشتر این کشور شده است.
 
 
 
 
منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: