تیتر امروز

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است
ترجمه اختصاصی دیدار از میزگرد رادیو ملی آمریکا

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است

رادیوی ملی آمریکا میزگرد کوتاهی در مورد رویکرد دولت باید به برجام برگزار کرده است. میزگردی که گزاره مشترک آن حیاتی بودن بازگشت به برجام برای استراتژی کلی سیاست خارجی دولت بایدن است.
دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

اسرائیل دومینویی از اقدامات خرابکارانه و تروریستی علیه ایران را از مدت‌ها قبل کلید زده است. مذاکرات وین صهیونیست‌ها را نگران کرده و حالا با جدیت بیشتری سعی در ویران کردن روند احیای برجام دارند.
کد خبر: ۶۸۰۱۷
۱۳:۲۲ - ۱۷ مرداد ۱۳۹۹

روز خبرنگار با سعید لیلاز در تحریریه دیدار

دیدارنیوز: امروز روز خبرنگار است. میعاد و یادآوری برای همه خبرنگاران و روزنامه‌نگاران که بعد از یک سال به حاصل تلاش خود بنگرند  و فرصتی برای جامعه که در نیک و بد عملکرد اصحاب رسانه تامل کنند. 

 

روز گذشته به همین مناسب سعید لیلاز روزنامه‌نگار با سابقه با حضور در تحریریه «دیدار» با اهالی این رسانه دیدار کرد. دیدار که به سنت لیلاز با گپ و گفت و شوخی‌های بسیار همراه بود.

دیدارنیوز ضمن تشکر از حضور سعید لیلاز، این روز را به همه اصحاب رسانه در ایران و همه روزنامه‌نگاران ایرانی در همه جای جهان تبریک می‌گوید و برای آن‌ها آرزوی موفقیت و بهروزی دارد. 

در ادامه می‌توانید دقایقی از حضور لیلاز در تحریریه دیدار را ببینید که خالی از لطف نخواهد بود. 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
کرامت سلیمی
|
Germany
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۷
0
0
رسانه باید مستقل و آزاد عمل کند و با نقد قدرت و زیر سوال بردن دروغهای منتشر شده توسط قدرت از بدذات شدن حکمرانان و انحراف جامعه از مسیر درست ممانعت کنند.

به امید روزیکه همه رسانه ها بدون ترس و با شهامت در راستای انتشار حقیقت حرکت کنند.


اکثر رسانه های کشور ما فقط مدعی حقیقت گویی و حقیقت جویی هستند اما در واقع فقط سراب حقیقت هستند و وقتی حقیقت جویان به سویشان می روند خیلی زود محو می شوند و افراد را در بیابان ناامیدی تنها می گذارند.

این رسانه ها فقط با خود فریبی فعالیت می کنند.