تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

کشف ۱۶۰ میلیارد ریال کالای قاچاق از کامیونت زرد قناری

فرمانده انتظامی داورزن از کشف 160 میلیارد ریال کالای خارجی غیر مجاز و قاچاق در بازرسی از یک دستگاه خودرو ایسوز زرد رنگ خبر داد.

کد خبر: ۵۷۸۴
۱۱:۳۰ - ۰۷ مرداد ۱۳۹۷

دیدارنیوز - سرهنگ "جمشید بدری" در تشریح این خبر گفت: ماموران کلانتری مرکزی شهرستان داورزن  هنگام کنترل خودروهای عبوری به خودروی کامیونت ایسوزو زرد رنگ مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی ازاین خودرو اقلام قاچاق شامل 9دستگاه تلویزیون، 3 دستگاه جارو برقی و تعدادی ساندویچ ساز، غذا ساز  و مقادیر زیادی وسایل آشپزخانه به ارزش بیش از 160میلیارد ریال کشف شد.

سرهنگ بدری تصریح کرد: در این راستا یک متهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده مقدماتی، تحویل مقامات قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان داورزن با اشاره با اینکه قاچاق کالا پدیده ای است که از جهات گوناگون حیات سالم اقتصادی و فرهنگی یک جامعه را تهدید می کند، عنوان کرد: پلیس با تمام توان و جدیت همواره آماده است تا با قاچاقچیان و اخلالگران نظم و امنیت اقتصادی مقابله کند.
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر