تیتر امروز

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۰) + فایل صوتی

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!

سالهاست که روابط ترکیه و امارات چندان مساعد نبوده است. با این حال دولت اردوغان حالا سیاست‌هایش را در قبال امارات تغییر داده است. تغییری که به نظر برای هر دو طرف پرسود است!

سارق حرفه‌ای گوشی‌های مسروقه را از کشور خارج می‌کرد

سارق حرفه‌ای پس از ده‌ها فقره سرقت گوشی تلفن‌همراه، همه گوشی‌های مسروقه را برای فروش، به‌صورت غیرقانونی از طریق مرزهای شرقی از کشور خارج کرد.

کد خبر: ۵۷۷۸
۱۰:۳۴ - ۰۷ مرداد ۱۳۹۷

دیدارنیوز - مأموران پلیس مستقر در ایستگاه تئاترشهر روز 23 تیر اطلاع پیدا کردند یکی از مسافران مترو در زمان سرقت گوشی تلفن‌همراهش به‌دست جوانی افغانستانی متوجه موضوع سرقت شده و با کمک سایر مسافران داخل قطار موفق به دستگیری سارق شدند.  

با انتقال متهم به ایستگاه پلیس مترو، موضوع دستگیری سارق جیب‌بر به کلانتری 129 جامی اعلام و پرونده مقدماتی تشکیل شد. سپس متهم برای ادامه تحقیقات در اختیار پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.  تحقیقات از متهم در شرایطی آغاز شد که با وجود کشف دو دستگاه گوشی تلفن‌همراه دیگر در زمان دستگیری، او کماکان منکر هرگونه سرقت بود، اما با شناسایی صاحبان دو گوشی تلفن‌همراه و اظهارات مشابه هر دو نفر آنها مبنی بر سرقت گوشی‌های تلفن‌همراهشان و شناسایی متهم از سوی هر دو نفر آنها، این جوان 27ساله به‌ناچار به سرقت هر دو گوشی تلفن‌همراه کشف‌شده اعتراف کرد. 
 
در ادامه تحقیقات از متهم برای شناسایی دیگر سرقت‌ها در دستور کار کارآگاهان پایگاه هشتم قرار گرفت و متهم در تحقیقات تکمیلی به ده‌ها فقره سرقت گوشی تلفن به شیوه جیب‌بری در خطوط مترو و بی‌آرتی شهر تهران اقرار کرد. متهم در اعترافاتش درباره نحوه فروش گوشی تلفن‌همراه مسروقه به کارآگاهان گفت گوشی‌های تلفن‌همراه مسروقه را به‌صورت غیرقانونی از طریق مرزهای شرق کشور خارج کرده و به ‌فروش رسانده است.  

سرهنگ مهدی افشاری، رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، درباره این پرونده گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به ده‌ها فقره سرقت به‌شیوه جیب‌بری، گستردگی سرقت‌های انجام‌شده در ایستگاه‌های مترو و بی‌آرتی شهر تهران و به‌منظور شناسایی دیگر شکات و مال‌باختگان احتمالی، هماهنگی‌های لازم برای انتشار بدون پوشش تصویر متهم با بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه 34 تهران انجام شده است و از مال‌باختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شده‌اند، دعوت می‌شود برای پیگیری شکایات خود به این پایگاه واقع در میدان حر- انتهای خیابان 12 فروردین مراجعه کنند.
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر