تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

دستگیری قاتل رییس پلیس آگاهی شهرستان دلگان

News Image Lead

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری عامل اصلی شهادت رئیس پلیس آگاهی شهرستان «دلگان» خبر داد.

کد خبر: ۵۶۶۹
۱۱:۱۴ - ۰۴ مرداد ۱۳۹۷
دیدارنیوز ـ سردار محمد قنبری در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی درگیری مسلحانه ماموران انتظامی شهرستان دلگان با اشرار مسلح در مورخ ۱۴ مهر ماه سال ۱۳۹۰ و به شهادت رسیدن رئیس پلیس آگاهی دلگان در این درگیری و متواری شدن اشرار مسلح، پیگیری این موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با تحقیقات گسترده و رصد اطلاعاتی، کارآگاهان موفق شدند مخفیگاه عامل اصلی شهادت رئیس پلیس آگاهی دلگان را در روستای «چاه تقی» این شهرستان شناسایی کنند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: پس از هماهنگی با مقام قضائی، تیمی از کارآگاهان به محل اعزام شدند که شرور مسلح به محض مشاهده پلیس به سمت آن ها تیراندازی کرد، این در حالی است که این متهم بالاخره طی عملیات تعقیب و گریز چند ساعته دستگیر شد.

سردار قنبری خاطر نشان کرد: متهم در تحقیقات پلیسی به چندین فقره درگیری مسلحانه با پلیس، قتل ۵ نفر از شهروندان شهرستان های ایرانشهر و دلگان و نیز سرقت مسلحانه اعتراف کرده است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به کشف یک قبضه سلاح کلاش و ۳ تیغه خشاب از این شرور مسلح، گفت:متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

منبع: تسنیم
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر