تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

دزدی به دلیل عشق به کتانی

News Image Lead

دزدی که عاشق کتانی‌های برند و گران‌قیمت بود، دستگیر شد. به‌دنبال اعلام چندین گزارش درباره سرقت کتانی‌های خاص و گران‌قیمت در محدوده خیابان نواب، مأموران موفق شدند از چند دوربین مداربسته که تصاویر بخشی از سرقت‌ها را ضبط کرده بودند، چند شماره از پلاک خودروی سارق را شناسایی کنند.

کد خبر: ۵۶۴۳
۰۹:۳۲ - ۰۴ مرداد ۱۳۹۷
دیدارنیوز ـ قاسم‌آبادی، رئیس کلانتری 108 نواب، دراین‌باره گفت: پس از تکمیل اطلاعات شماره پلاک خودروی سارق، مشخصات مالک خودرو استخراج و با هماهنگی مقام قضائی، سارق کتانی‌های برند و به‌اصطلاح اورجینال دستگیر شد.

او ادامه داد: این فرد که حدودا 35 سال دارد، درباره انگیزه خود از سرقت کتانی‌ها به مأموران اعلام کرد که به‌دلیل علاقه شدید و به‌نوعی عشقش به کتانی‌های اورجینال و گران‌قیمت، دست به این سرقت‌ها زده و به جز تعدادی از این کتانی‌های سرقتی که آنها را فروخته بود، 160 جفت کتانی اصل و برند خاص را برای خود نگاه داشته و از آنها استفاده می‌کرده است.

قاسم‌آبادی افزود: این متهم که سوابق قبلی هم دارد، پس از دستگیری به بیش صد فقره سرقت اعتراف کرد و در محل زندگی‌اش علاوه بر کشف 160 جفت کتانی، تعدادی لپ‌تاپ، عروسک، دوربین مداربسته و تعداد زیادی فلش‌مموری کشف شد.

رئیس کلانتری 108 نواب با بیان اینکه این سارق با استفاده از غفلت ساکنان آپارتمان‌های مسکونی و با شیوه و شگردهای ساده، وارد مشاعات ساختمان‌ها می‌شد، خاطرنشان کرد: ساکنان آپارتمان‌ها باید هوشیار باشند که برخی از سارقان با روش‌های کاملا ساده و با سوءاستفاده از غفلت ساکنان وارد مشاعات ساختمان‌ها می‌شوند؛ بنابراین درنظرداشتن موضوعاتی ساده همچون اطمینان از بسته‌شدن کامل درهای ریموت‌دار پارکینگ پیش از ترک ساختمان یا اطمینان‌داشتن از قفل‌های ورودی، می‌تواند تا اندازه زیادی از وقوع چنین سرقت‌هایی جلوگیری کند.

منبع: شرق
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر