تیتر امروز

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۰) + فایل صوتی

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!

سالهاست که روابط ترکیه و امارات چندان مساعد نبوده است. با این حال دولت اردوغان حالا سیاست‌هایش را در قبال امارات تغییر داده است. تغییری که به نظر برای هر دو طرف پرسود است!

کشف راز خودکشی زن و شوهر جوان در لویزان

News Image Lead

راز مرگ زن و مردی که جسدشان در نزدیکی باغ پرندگان تهران پیدا شده بود، فاش و مشخص شد مرد بعد از کشتن همسرش خودکشی کرده است.

کد خبر: ۵۶۴۰
۰۹:۲۷ - ۰۴ مرداد ۱۳۹۷
دیدارنیوز ـ مأموران کلانتری فرجام ساعت  18:30 روز سه‌شنبه هنگام گشت‌زنی در محدوده استحفاظی خود در نزدیکی پارک پرندگان متوجه یک خودروی زانتیای سفیدرنگ شدند که به طرز مشکوکی پارک کرده بود.  مأموران وقتی نزدیک رفتند خود را در برابر اجساد زن و مردی جوان دیدند و بلافاصله موضوع را به بازپرس جنایی و کارآگاهان ویژه مبارزه با قتل پلیس آگاهی اطلاع دادند. دقایقی بعد با حضور کارآگاهان و عوامل تشخصی هویت در محل تحقیقات تخصصی آغاز و معلوم شد زن جوان از سمت چپ شقیقه هدف گلوله قرار گرفته و مرد جوان نیز در همان ناحیه از سمت راست زخمی و کشته شده است. 
 
نوع شلیک‌ها نشان می‌داد این زوج به دست فردی غریبه کشته نشده‌اند، بلکه حادثه داخل خودرو اتفاق افتاده و شبیه به خودکشی است؛ به این شکل که مرد بعد از شلیک به همسرش به زندگی خود نیز پایان داده است.  مأموران هنگام بازرسی داخل خودرو یک قبضه سلاح شاه‌کش پیدا کردند که هنوز دو گلوله داشت. از سوی دیگر دست‌نوشته‌ای داخل خودرو پیدا شد که شک پلیس را به یقین تبدیل کرد.  آن‌گونه که خبرگزاری فارس نوشته، در نامه آمده بود: برسد به دست مادرزنم؟ مسبب مرگ من و همسرم مادرزنم! دلیل جدایی من از همسرم جدایی از عشقم.

مادرزن دیدار به قیامت.

مأموران بعد از اطلاع از چگونگی وقوع حادثه به تحقیق درباره این زن و شوهر پرداختند و فهمیدند مرد 37 سال داشت و همسرش دو سال از او کوچک‌تر بود. همچنین مشخص شد این زوج دو سال قبل با هم ازدواج کرده بودند و زمان حادثه نزدیک به دو ماه از سالگرد ازدواج‌شان می‌گذشت.

بعد از روشن‌شدن این جزئیات اجساد به پزشکی قانونی انتقال یافت تا تحقیقات تکمیل شود.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر