تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

به جای دختر، دو مرد سر قرار آمدند!

News Image Lead

پسر جوان وقتی به یک دختر در تلگرام پیشنهاد دوستی می‌داد نمی‌دانست این پیشنهاد او را تا یک قدمی مرگ می‌کشاند.

کد خبر: ۵۵۷۵
۱۰:۰۸ - ۰۳ مرداد ۱۳۹۷
دیدرانیوز ـ چند روز قبل راننده میانسالی در حال عبور از بیابان‌های اطراف تهران بود که با صحنه عجیبی مواجه شد. او پسر جوانی را دید که خونین روی زمین افتاده بود. راننده میانسال او را به بیمارستان منتقل کرد.

سه روز پس از انتقال پسر جوان به بیمارستان او به هوش آمد. فرزاد گفت: مدتی قبل در یک گروه تلگرامی عکس پروفایل دختر جوانی را دیدم. از دختر خوشم آمد و تصمیم گرفتم با او دوست شوم. چند باری در تلگرام به او پیام دادم. درنهایت هم از اوخواستم تا همدیگر را ببینیم. قبول کرد، اما زمانی که به محل قرار رفتم به جای دختر جوان که سیما نام داشت، دو پسر به محل قرار آمدند.

او ادامه داد: دو پسر جوان مرا با زور سوار خودروشان کرده و به خارج از تهران بردند. آنها مرا بشدت کتک زده و درنهایت با چاقو مرا زخمی و خونین رها کردند.

دستگیری متهمان

با اظهارات پسر جوان، مأموران پلیس وارد عمل شده و عاملان این ماجرا بازداشت شدند. یکی از متهمان در تحقیقات گفت: سیما دوستم بود به من گفت که پسری به او ابراز علاقه کرده و درخواست دوستی داده است. زمانی که از مزاحمت‌های پسر جوان باخبر شدم از سیما خواستم تا با او قرار ملاقات بگذارد. اما به جای سیما؛ من و دوستم به محل قرار رفتیم و او را به زور سوار ماشین کرده و به خارج از شهر رفتیم. می‌خواستیم او را ادب کنیم تا دیگر دست به چنین کارهایی نزند اما در این میان با چاقو به او هم ضربه زدیم. تصور کردیم که او مرده است.
 
برای همین به تهران برگشتیم و تصمیم گرفتیم تا وسایلمان را جمع کنیم و پس از تهیه مقداری پول از ایران فرار کنیم اما قبل از اینکه ما نقشه‌مان را عملی کنیم بازداشت شدیم.
 
منبع: ایران
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر