تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

دستگیری و اعتراف کلاهبرداران میلیاردی

News Image Lead

دو کلاهبردار حرفه‌ای با دو میلیارد و صد میلیون ریال کلاهبرداری دستگیر شدند.

کد خبر: ۵۵۰۵
۱۰:۰۷ - ۰۲ مرداد ۱۳۹۷
دیدارنیوز ـ سردار «علیرضا مظاهری»، فرمانده انتظامی استان خراسان‌شمالی، گفت: در پی اعلام 14 مورد شکایت مبنی بر اینکه افرادی با سوءاستفاده از اعتماد شهروندان اقدام به کلاهبرداری با ترفندهای مختلف کرده‌اند، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه مأموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی و همچنین بررسی اظهارات شاکیان پرونده موفق به شناسایی محل اختفای کلاهبرداران شدند، افزود: مأموران در یک اقدام غافلگیرانه موفق شدند دو کلاهبردار حرفه‌ای را در این زمینه دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان بعد از مواجهه با مستندات و ادله کافی به 14 فقره کلاهبرداری به ارزش دو ‌میلیارد و صد ‌میلیون ریال اعتراف کردند، خاطرنشان کرد: متهمان بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شدند.
 
منبع: شرق
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر