تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

چوپانی برای نجات یک گوسفند جانش را از دست داد

News Image Lead

پسر ۱۳ ساله‌ای که در روستای جمشیدآباد شهرستان بهار، چوپانی یک گله گوسفند به او سپرده شده بود جانش را برای نجات یک گوسفند از دست داد.

کد خبر: ۵۴۹۱
۰۹:۰۶ - ۰۲ مرداد ۱۳۹۷
دیدارنیوز ـ این نوجوان هنگامی که در صحرا در حال چرای گوسفندان بود متوجه شد یکی از آنها به آب بند یک سد خاکی نزدیک شده و با خطر غرق شدن روبه‌روست.بسرعت به طرفش دوید تا از سقوطش به آب جلوگیری کند اما خودش در آب بند با عمق 6 متر افتاد و غرق شد. چند ساعت پس از این حادثه روستاییان متوجه گله گوسفندان شدند که در دشت رها شده بودند و از چوپان اثری نبود. آنها جریان گم شدن این پسر نوجوان را به مأموران خبر دادند تا اینکه امدادگران متوجه کفش و کلاه و چوبدستی شناور این نوجوان روی آب شدند و پس از دو ساعت تلاش جسدش را از آب بند بیرون آوردند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار با اشاره به خطراتی که این گونه آب بندها به وجود می‌آورند از روستاییان خواست هنگام ایجاد استخر و منبع آب برای کشاورزی دور آنها حصار ایجاد کنند. وی همچنین از خانواده‌ها خواست از کودکان و نوجوانان برای چوپانی استفاده نکنند.

چوپان 22 ساله‌ای از اهالی روستای زین آباد شهرستان کبودرآهنگ نیز بر اثر افتادن در داخل آبگیر و ناتوانی در شنا، غرق شد و در 21 اردیبهشت امسال هم چوپان 21 ساله‌ای از اهالی شهرستان مهاجران برای نجات گوسفندش وارد یک گودال پر از آب شده بود که خودش غرق شد و بالاخره یک جوان 24 ساله نیز 19 تیرماه امسال در یک آبگیر واقع در روستای حصار قره باغی از توابع شهرستان بهار غرق شد.
 
منبع: ایران
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر