تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

آزار و اذیت پسر ۷ ساله

News Image Lead

مرد جوان که پسر ۷ ساله‌ای را قربانی جنایت سیاه خود کرده بود، با شکایت مادر این بچه دستگیر شد.

کد خبر: ۵۴۱۲
۰۹:۰۴ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۷
دیدارنیوز ـ صبح جمعه زن جوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و گفت: پسر 7 ساله‌ام صبح برای بازی به کوچه رفت اما ناگهان ناپدید شد. دنبالش به کوچه رفتم اما خبری نبود در حالی که بشدت نگران بودم ساعتی بعد پسرم به خانه برگشت. رنگ و رویش پریده بود و حال خوبی نداشت وقتی علت را پرسیدم حرف‌هایی زد که دیوانه شدم. پسرم از سوی مرد شیطان صفتی مورد تعرض قرار گرفته است.
 
با تماس زن جوان بلافاصله مأموران پلیس وارد عمل شدند. با توجه به اینکه قربانی 7 ساله مدعی بود که عامل این جنایت سیاه در محله خودشان زندگی می‌کند مأموران را به در خانه او برد. دقایقی بعد با راهنمایی پسر کوچولو متهم دستگیر شد.

مرد جوان در تحقیقات اولیه به جنایت سیاه اعتراف کرد و گفت: صبح روز جمعه با همسرم از خانه خارج شدم. او سوار ماشین شد و به محل کارش رفت و من در حال عبور از خیابان بودم که چشمم به پویان افتاد. در یک لحظه وسوسه‌های شیطانی به سراغم آمد. به سمت پویان رفته و به دروغ به او گفتم پسری هم سن و سال تو دارم. به خانه‌ام بیا تا با او پلی استیشن بازی کنی. پویان هم بدون هیچ مقاومتی همراه من آمد. بعد از اجرای نقشه سیاهم او را به نزدیکی خانه شان رساندم و خودم به خانه برگشتم.

با اعتراف مرد شیطان صفت او بازداشت شد. بازپرس پرونده دستور انتقال بچه به پزشکی قانونی و سایر تحقیقات در پرونده را صادر کرد.
 
منبع: ایران
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر