تیتر امروز

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!
از چشم جهان (۲۴)

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!

روزنامه نیویورک تایمز در مقاله‌ای در آستانه دور جدید مذاکرات وین با بررسی و ارزیابی شرایط دو طرف شرایط را برای احیای توافق هسته‌ای ایران بسیار بد و امید برای احیای برجام را ضعیف دانسته است.
سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.

عوامل ۲۰ فقره سرقت خودرو دستگیر شدند

News Image Lead

فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری سارقان حرفه‌ای با ۲۰ فقره سرقت خودرو و ۳۰۰ فقره سرقت لوازم داخلی آن خبر داد.

کد خبر: ۳۶۹۰
۱۰:۴۳ - ۰۴ تير ۱۳۹۷
دیدارنیوز ـ سردار عباسعلی محمدیان گفت: درپی وقوع سرقت‌های متعدد لوازم داخل خودرو در مناطق مختلف کرج، پیگیری موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پایگاه یکم پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت. او افزود: کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی و پیگیری‌های شبانه‌روزی، به سرنخ‌هایی از هویت متهمان دست یافتند و مشخص شد اخیرا سارقان یک دستگاه خودروی پراید را در یکی از مناطق کرج به سرقت برده و پس از اوراق‌کردن خودرو، آن را رها کرده و متواری شده‌اند.
 
فرمانده انتظامی استان البرز بیان کرد: مأموران با بررسی صحنه سرقت و مراجعه به آلبوم سارقان سابقه‌دار، در نهایت مخفیگاه متهمان را در شهرستان ملایر شناسایی کردند و با در دست‌داشتن حکم قضائی و هماهنگی با پلیس آگاهی این شهرستان، به آنجا اعزام شده و تردد متهمان را تحت کنترل قرار دادند. سردار محمدیان عنوان کرد: پس از اطمینان از حضور متهمان در مخفیگاه‌شان، در چندین عملیات غافلگیرانه چهار نفر از اعضای باند سارقان خودرو و لوازم داخلی آن، دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به پایگاه یکم پلیس آگاهی استان البرز منتقل شدند. این مقام انتظامی ادامه داد: متهمان با تشکیل یک باند حرفه‌ای، در ساعات پایانی شب از شهرستان ملارد به کرج مراجعه و با استفاده از خودروهای سرقتی، اقدام به سرقت لوازم داخلی خودرو کرده و اموال مسروقه را به یک مالخر در تهران می‌فروختند.
 
فرمانده انتظامی استان البرز بیان کرد: متهمان به 20 فقره سرقت خودرو و 300 فقره سرقت لوازم داخل خودرو در مناطق عظیمیه، بلوار چمران، بلوار طالقانی و شهرستان فردیس اعتراف کردند که با حضور سارقان، صحنه‌های سرقت بازسازی و تعدادی از مال‌باختگان شناسایی شدند. سردار محمدیان گفت: با راهنمایی متهمان، مالخر اموال سرقتی دستگیر و به‌همراه سایر متهمان برای سیر مراحل قانونی، تحویل مراجع قضائی شدند.
 
منبع: شرق
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر