تیتر امروز

حسرت در غرب و غرور در شرق دور
به بهانه صعود ۳ تیم از آسیا و اقیانوسیه به دور حذفی جام جهانی

حسرت در غرب و غرور در شرق دور

از ۶ نماینده آسیا و اقیانوسیه در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، سه تیم کره جنوبی، ژاپن و استرالیا به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند.
زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟
مازوت‌سوزی در استان‌های کشور همچنان ادامه دارد

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟

انتشار عکسی از مازوت سوزی در شهر اراک و تایید این اتفاق از سوی سیاوش آقاخانی، رئیس شبکه محیط زیست استان مرکزی به دلیل کمبود گاز، این سوال پیش می‌آید که زمستان سرد برای ایران است یا اروپا؟!
بازگشت ترکیه و مصر به تنظیمات تاریخی
از سعدآباد تا توپکاپی (۷۲)؛ دیدار سی‌سی و اردوغان در قطر

بازگشت ترکیه و مصر به تنظیمات تاریخی

در افتتاحیه جام جهانی، سی‌سی و اردوغان رهبران دو کشور قدرتمند منطقه، با پادرمیانی امیر قطر، پس از حدود یک دهه در برابر دوربین‌ها دست هم را به گرمی فشرده و حدود یک ساعت باهم گفتگو کردند.
مدیرعامل شرکت چندوجهی فولاد لجستیک خبر داد:

رکورد شکنی های ادامه دار شرکت فولادلجستیک/مقام اول کشوری با اختصاص ۲۷ درصدی سهم حمل نقل ریلی

مدیرعامل شرکت چندوجهی فولاد لجستیک گفت: شرکت فولاد لجستیک با اختصاص ٢٧ درصدی سهم حمل و نقل ریلی مقام اول کشوری را از آن خود کرد.

کد خبر: ۱۴۰۳۲۷
۲۳:۰۲ - ۲۲ آبان ۱۴۰۱

رکورد شکنی های ادامه دار شرکت فولادلجستیک/مقام اول کشوری با اختصاص ۲۷ درصدی سهم حمل نقل ریلی

به گزارش دیدارنیوز‌-‌سرویس‌ خوزستان: به نقل از روابط عمومی شرکت چندوجهی فولادلجستیک علی قبادی مدیر عامل محترم شرکت چند وجهی مهرماه سال ١۴٠١ موفق به ثبت رکورد بیشترین میزان کل بارگیری مواد در شبکه ریلی کشور شد. 

علی قبادی افزود: حمل و نقل به دلیل داشتن نقش زیربنایی و تاثیر فراوانی که بر فرآیند رشد اقتصادی دارد یکی از اجزای مهم اقتصاد ملی در هر کشوری محسوب می‌شود. حمل و نقل واسط بخش های مختلف کشاورزی، صنعتی، بازرگانی و خدماتی در سطح ملی و بین المللی بوده و کشور را به سمت توسعه پایدار سوق می‌دهد. 

وی تصریح کرد: در مهرماه سال جاری بیست شش هزار و ۷۷۹ بارنامه حمل از سوی راه‌آهن کشور صادر شده، که از این میزان هشت هزار و ۲۶۱ واگن متعلق به شرکت فولاد لجستیک بود، رقمی که علاوه بر کسب مقام اول حمل و نقل ریلی کشور، برای اولین بار در تاریخ این شرکت به دست آمده است.

مدیر عامل محترم شرکت چند وجهی فولاد لجستیک در ادامه گفت: مجموع تناژ ریلی کشور در مهرماه سال جاری، یک میلیون و ۹۵۲ هزار تُن بود که از این میزان، پانصد و سی و پنج هزار و ۵۵۱ تُن، معادل ۲۷ درصد حمل و نقل ریلی کشور، از سوی فولاد لجستیک جابجا شد. 

وی خاطرنشان کرد: آماده به کاری ۹۵ درصدی واگن‌ها، جذب بار، سرمایه‌گذاری، افزایش سرعت سیر، افزایش سرعت بارگیری و تخلیه و بکارگیری نیروی انسانی متخصص، از جمله دلایل دستیابی به این رکورد است.

قبادی در ادامه با اشاره به مزایای حمل و نقل ریلی، افزود: یکی از روش های مطلوب حمل بار، حمل و نقل ریلی است که علاوه بر اقتصادی بودن، تاثیر به سزایی در کاهش آلودگی محیط زیست، تصادفات و خطرات جاده ای، ترافیک و بهبود کیفیت زندگی دارد. به همین دلیل یکی از امن‌ترین سیستم‌های حمل ونقل به شمار می‌آید. کاهش هزینه‌های ترانزیت، ایمنی مطلوب، مقرون به صرفه بودن، واگن‌های اختصاصی حمل بار، کاهش نیاز به ساخت اتوبان و بزرگراه و  افزایش امنیت حمل تجهیزات، از مزایای دیگر حمل و نقل ریلی هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی