تیتر امروز

اردوغان، شمشیر را از رو بست!
از سعدآباد تا توپکاپی (۷۵)، انتخابات ریاست جمهوری ترکیه دو ماه زودتر برگزار می‌شود

اردوغان، شمشیر را از رو بست!

سخنرانی پر از خشم و هیاهو رجب طیب اردوغان از تند شدن تب انتخابات ریاست جمهوری در ترکیه خبر می‌دهد، مخالفان او هم به همین تندی وارد میدان شده‌اند، مخالفانی که اردوغان آنها را «میز شش نفره»، کودتاچی،...
سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد
چون پرده استقلال برافتاد...

سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد

حدود ۴ ماه از روی کار آمدن علی فتح‌الله زاده می‌گذرد، ولی هنوز بیشتر وقت او صرف مناظره‌های بی‌پایان و غیرمستقیم با سردار آجورلو مدیر عامل قبلی باشگاه می‌شود.
موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....

بهسازی و مرمت سقف مسجد جامع امیدیه توسط شركت آغاجاری انجام میشود.

سرپرست مدیریت خدمات شرکت آغاجاری: بهسازی و مرمت سقف مسجد جامع امیدیه توسط شرکت آغاجاری انجام میشود.

کد خبر: ۱۴۰۳۲۳
۲۱:۵۰ - ۲۲ آبان ۱۴۰۱

بهسازی و مرمت سقف مسجد جامع امیدیه توسط شركت آغاجاری انجام میشود.

دیدارنیوز‌-‌سرویس‌ خوزستان: به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری : سرپرست مدیریت شرکت آغاجاری از اجرای پروژه طراحی سازه فلزی،کاهش ارتفاع و بهینه سازی سیستم روشنایی مسجد جامع قدس امیدیه خبر داد.
محمد مداحی نژاد در این رابطه بیان کرد : در راستای مسئولیت های اجتماعی با تاکید مدیر عامل شرکت پروژه طراحی سازه فلزی،کاهش ارتفاع و بهینه سازی سیستم روشنایی مسجد جامع قدس امیدیه با هزینه بالغ بر ۸ میلیارد ریال آغاز شد.
مداحی نژاد عنوان کرد : روند اجرایی این پروژه از ابتدای آبان ۱۴۰۱ آغاز و انشالله تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
سرپرست مدیریت خدمات با اشاره به ارائه خدمات عام المنفعه از سوی شرکت آغاجاری افزود : پیش از این نیز پروژه بهسازی سرویس های بهداشتی،چایخانه و وضوخانه مسجد جامع با هزینه ای بالغ بر ۵ میلیارد ریال نیز توسط این شرکت انجام شد که این پروژه نیز در نیمه اول سال جاری به بهره برداری رسید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی