تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.
آموزش پرورش عشایر خوزستان حیات خلوت عبدالله ایزدپناه

دو داماد در یک قاب

کرسی‌های مدیریتی آموزش و پرورش استان خوزستان تبدیل به حیاط خلوت نمایندگان این استان شده است و هر روز خبری از انتصاب داماد یا قوم و رفیق یک نماینده خوزستانی در این حوزه به گوش می‌رسد.

کد خبر: ۱۳۴۷۰۳
۱۷:۲۴ - ۱۰ مرداد ۱۴۰۱

دو داماد در یک قاب

دیدارنیوز_خوزستان: بر اساس گزارش‌هایی که به دیدار خوزستان رسیده، دخالت نمایندگان خوزستانی مجلس شورای اسلامی در انتصابات آموزش پرورش، وضعیت این سازمان را با بحران مواجه کرده است.

 آموزش و پرورش استان خوزستان در برخی شاخص‌ها در  رتبه ۳۰ کشور قرار دارد و مدیران ارشد آموزش و پرورش استان به جای پرداختن به ارتقا وضعیت آموزشی و شاخص‌های توسعه در این سازمان مهم و حیاتی، با دخالت‌های نمایندگان  در انتصابات، قطار توسعه آموزشی را از ریل طبیعی خارج کرده‌اند.

مدیرکل جدید آموزش پرورش استان خوزستان که با شعار عدالت محوری و ارتقا شاخص‌های آموزش پرورش و نجات آن از وضعیت فعلی کار را شروع کرد، ولی نشان داد توانی برای پیاده سازی برنامه‌های خود ندارد، به گونه‌ای که ریش و قیچی در دست نمایندگان قرار گرفته است و بدون مقاومتی از سوی مدیر کل، هر روز یک انتصاب پر شائبه اتفاق می‌افتد. 

علاوه بر شائبه‌های مختلف حول عبدالله ایزدپناه نماینده ایذه و باغملک که دیدارنیوز پیش‌تر به آن پرداخته بود، شنیده شده او آموزش پرورش عشایر خوزستان را به حیاط خلوت خود تبدیل کرده است. بر اساس اخبار و اطلاعاتی که به دیدار رسیده است، ایزدپناه اخیرا داماد و نزدیکان خود را در جایگاه‌های معاونت پرورشی  و پشتبانی، به مدیر کل آموزش و پرورش تحمیل کرده است. 

 لازم به تاکید است، دیدارنیوز به همه افراد و اطراف مرتبط با این موضوع فرصت بیان نظر و توضیح داده و پاسخ مرتبطین با آن استقبال می‌کند. از همه مسئولانی که در این گزارش از آنها نام برده شده، درخواست دارد نسبت به تایید، رد و منطقی که پشت این گمانه‌ها و گزاره‌ها وجود دارد، توضیح دهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی