تیتر امروز

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!
به صنعتگران گره‌گشا، میدان بدهید

گفتگوی دیدار با علیرضا صبوحیان صنعتگر و کارآفرین (ویدیو)

با وجود امکانات و سرمایه‌های اقلیمی و انسانی بالایی که در صنایع مختلف ایران وجود دارد، به نظر می‌آید مشکلات صنعتگران کشور به سادگی حل نمی‌شود. پای درد دل یکی از صنعتگران موفق نشستیم تا بخشی از این مشکلات را بازگو کنیم.

کد خبر: ۱۳۴۱۰۶
۱۳:۲۹ - ۰۳ مرداد ۱۴۰۱

علیرضا صبوحیان صنعتگر و کارآفرین

 

دیدارنیوز ـ سرویس اقتصادی: علیرضا صبوحیان صنعتگر مشهدی با وجود توانایی‌ها و تسلط به فنون مربوط به فلزکاری و ساخت ماشین‌آلات، همچنان خود را یک آهنگر می‌داند و با تمام وجود علاقمند است که چرخ صنعت و اقتصاد را به سهم خود در کشور بگرداند. صبوحیان یک تولیدگر، کارآفرین و رئیس هیات مدیره شرکت توس سازه پرگاس است و فوت و فن تولید را از یک مجموعه قدیمی و بااصالت فرا گرفته است. با این وصف، مشکلات موجود بر سر راه صنایع مادر و تولیدکنندگان ماشین آلات گریبان او و همقطارانش را گرفته تا حدی که بسیاری از صنعتگران، کارگاه یا کارخانه خود را تعطیل کرده و مات و مبهوت به مسائل مالی و اقتصادی جاری می‌نگرند.

با علیرضا صبوحیان در مورد مسائلی چون نوسان قیمت ارز و تاثیر غیرعادی آن بر تولید، ظرفیت‌های صنعت فولاد در ایران و توانایی آن برای مقابله با قیمت دلار، ناآشنایی برخی از مدیران کشور با مسائل تولید در این حوزه، حفظ نیروی انسانی و کارگر در محیط کار و همچنین حفظ بنیه قدرتمند صنعت در ایران گفتگو کردیم و راهکارهای یک صنعتگر فعال را در این زمینه شنیدیم.

ویدیو این گفتگوی جالب را اینجا ببینید

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی