تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

اولویت سازمان منطقه آزاد اروند همراهی و تسلی خاطر مردم عزادار آبادان و خرمشهر است

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری گفت: وزیر محترم کشور بعد از رییس محترم جمهور مهمترین نقش مدیریتی را در مدیریت چالش‌های شهری بر عهده دارد و باید از ایشان به دلیل حضور مسئولانه، مردمی و انقلابی در میدان؛ قدردانی نمود چراکه در دولت‌های قبل مسبوق به سابقه نبوده است.

کد خبر: ۱۳۱۱۹۷
۱۷:۳۵ - ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در خصوص مدیریت فاجعه متروپل آبادان در منطقه آزاد اروند گفت: وزیر محترم کشور بعد از رییس محترم جمهور مهمترین نقش مدیریتی را در مدیریت چالش‌های شهری بر عهده دارد و باید از ایشان به دلیل حضور مسئولانه، مردمی و انقلابی در میدان؛ قدردانی نمود چراکه در دولت‌های قبل مسبوق به سابقه نبوده است.

سعید محمد به عدم اجرای ماده ۶۵ قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه در مناطق آزاد کشور اشاره کرد و افزود: هر چند شهر‌های آبادان و خرمشهر در داخل منطقه آزاد اروند قرار دارند و طبق ماده ۶۵ قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور می‌بایست مدیریت آن‌ها به رئیس منطقه آزاد اروند واگذار می‌شد، اما علیرغم مکاتبات و پیگیری‌های متعدد متاسفانه هیچگاه مدیریت شهر آبادان و خرمشهر به منطقه آزاد اروند واگذار نشد.
وی ادامه داد:، اما این امر اخلالی در انجام وظایف و مسئولیت شهروندی و همکاری در انجام امور محوله از سوی سازمان منطقه آزاد اروند، مدیرعامل، معاونین، مدیران و پرسنل خدوم آن سازمان ایجاد نکرده و از ساعات اولیه فاجعه در کنار سایر نهاد‌ها و تحت فرماندهی وزیر محترم کشور اقدام به عمل کردند.
مشاور رییس جمهور اظهار داشت: جناب آقای اسکندری رئیس منطقه آزاد اروند در کنار وزیر محترم کشور مسئولیت پشتیبانی از عملیات آواربرداری را بعهده گرفت و کمک شایان توجهی در زمینه تجهیزاتی، ماشین آلات و نیروی انسانی و غذای گرم و تامین منابع مالی ارائه نمود و در کارگروهی که شکل گرفت عملیات از وضعیت خوبی برخوردار است.

سعید محمد در پایان تصریح کرد: وحدت فرماندهی و عمل براساس شرح وظایف و تقسیم کار؛ از اصول اولیه کمک به مدیریت یک بحران و فاجعه محسوب شده و سازمان منطقه آزاد اروند در کنار مردم عزادار آبادان و خرمشهر با مدیریت وزیر محترم کشور وظایف خود را ایفا می‌نمایند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی