تیتر امروز

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.

توجه به مباحث فرهنگی از اولویت نمایندگان در مجلس یازدهم است

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از اولویت‌های مجلس طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در ابتدای ورود نمایندگان به این دوره، بحث‌های فرهنگی است.

کد خبر: ۱۳۰۵۱۷
۰۸:۳۵ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۱
سید کریم حسینی گفت: توفیقی شد که خدمت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برسیم و ضمن خداقوت، بابت زحمات و فعالیت‌هایی که در حوزه فرهنگ انجام می‌دهند تشکر کنیم.

او می گوید: یکی از اولویت‌های مجلس یازدهم طبق فرمایشات و تاکیدات مقام معظم رهبری در ابتدای ورود نمایندگان به این دوره، بحث‌های فرهنگی است که باید در کنار مسائل اقتصادی و معیشت مردم به آن پرداخته شود.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت. توجه به مباحث فرهنگی اولویتی انکارناپذیر در برنامه‌های نمایندگان در مجلس یازدهم است.

به گفته او: در این خصوص کمیسیون‌های تخصصی تشکیل شده و مصوباتی نیز در این زمینه داشته‌ایم.

این مقام مسئول گفت: قطعا با توجه به ظرفیتی که بودجه‌های سالیانه دارند، اولویت‌های ما در اختصاص این اعتبار، کار‌های فرهنگی، مساجد و به ویژه فعالیت‌های قرآنی و آن چیزی است که جزو اهداف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی محسوب می‌شود.

حسینی می گوید: سعی داریم با گشایش اقتصادی که ایجاد می‌شود در آینده بتوانیم اعتبارات بیشتری به حوزه فرهنگی اختصاص دهیم و جبران مافات گذشته کنیم.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا در گذشته در خصوص اعتبارات فرهنگی توجه کمتری شده که امیدواریم بتوانیم در سال جاری و آینده اختصاص اعتبارات بیشتری در این حوزه شاهد باشیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی