تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

امضای ۴ تفاهم نامه همکاری پتروشیمی اروند با شرکت‌های داخلی

۴ تفاهم نامه همکاری پتروشیمی اروند با شرکت‌های داخلی در نخستین روز از نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی امضا شد.

کد خبر: ۱۲۲۸۳۱
۱۳:۴۰ - ۰۳ اسفند ۱۴۰۰

امضای ۴ تفاهم نامه همکاری پتروشیمی اروند با شرکت‌های داخلیبه گزارش دیدار نیوز خوزستان: نشان زاده مدیرعامل پتروشیمی اروند در آئین امضای تفاهم‌نامه‌های همکاری با شرکت‌های داخلی در نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی گفت: آنچه در این سال‌ها به عنوان تفاهم‌نامه با شرکت‌های ایرانی امضا کردیم، به مرحله قرارداد و تولید رسیده است و امروز شاهد تولید پی‌وی‌سی کاملا ایرانی توسط پتروشیمی اروند هستیم که علاوه بر نیاز داخل، به کشور‌های دیگر صادر می‌شود.

حسن نشان زاده مقدم در نخستین روز نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی در جزیره کیش گفت: خرسندیم اعلام کنیم تفاهم نامه‌هایی که در نمایشگاه سال ۱۳۹۸ به امضا رساندیم نه تنها به قرارداد تبدیل شده، بلکه به کالا و مواد شیمیایی تبدیل و زنجیره پی‌وی‌سی اروند را به پی‌وی‌سی تماما ایرانی با ۳۶ کاتالیست و مواد شیمیایی ساخت داخل رسانده است.

وی افزود: داخلی سازی پوشش دهی آند و کاتد، تجهیزات فناوری برتر، تامین قطعات برج‌ها و کمپرسور‌ها بخشی از تفاهم نامه‌هایی بود که اینجا امضا شد و امروز به کالا تبدیل شده است و امیدواریم تفاهم‌نامه‌هایی که امروز امضا می‌کنیم نیز به زودی به قرارداد و کالا تبدیل شود.

در این آئین که با حضور دکتر علی‌عسکری مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و دیگر مدیران شرکت‌های تابعه گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در غرفه مرکزی هلدینگ خلیج فارس در نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی برگزار شد، ۴ تفاهم‌نامه با شرکت‌های داخلی در زمینه‌های ساخت مبدل و قطعات برج‌ها، ساخت کمپرسورها، تجهیزات کنترل فشار و مبدل‌های صفحه‌ای به امضا رسید.

مدیرعامل پتروشیمی اروند با تشریح جزئیات تفاهم‌نامه‌ها عنوان داشت: خوشبختانه یکی از این تفاهم‌نامه‌ها در زمینه تامین قطعات مورد نیاز برج‌های واحد EDC - VCM است که علیرغم خوردگی بسیار این برج‌ها، توانستیم با حمایت از شرکت‌های داخلی، قطعات مورد نیاز را در داخل کشور تولید کنیم.

وی در ادامه با ارائه توضیح در خصوص تفاهم‌نامه با شرکت دیگر ایرانی در زمینه کمپرسور‌ها افزود: یکی از تجهیزات مهم در سیستم که گا‌ها شرکت را دچار مشکلاتی می‌کرد کمپرسور‌های مجتمع بود که با اعتماد به شرکت‌های داخلی توانستیم کشور را از واردات این تجهیز بی نیاز کنیم و امروز تفاهم‌نامه دیگری در این زمینه به امضا خواهیم رساند.

نشان زاده در خصوص سومین تفاهم نامه‌ای که در این آئین به امضا رسید با اشاره به افتخار آفرینی جوانان در بومی سازی آند و کاتد‌های مورد نیاز صنعت پتروشیمی کشور گفت: امروز ما با افتخار اعلام می‌کنیم تجهیزات کنترل فشار که یکی از لایه‌های ایمنی سیستم است در اندازه و فشار‌های مختلف در کشور تولید و در مجتمع پتروشیمی اروند در سرویس قرار گرفته است.

مدیرعامل پتروشیمی اروند در آخرین تفاهم‌نامه‌ای که از سوی پتروشیمی اروند با شرکت‌های ایرانی در روز نخست نمایشگاه حمایت از تولیدات داخلی در صنعت پتروشیمی در جزیره کیش به امضا رسید تصریح کرد: مبدل‌های صفحه‌ای یکی از تجهیزات پراهمیت در صنعت پتروشیمی و واحد‌های پی‌وی‌سی و کلر است که خوشبختانه با اعتمادی که به شرکت‌های ایرانی شد ما امروز در راستای حمایت از کالای داخلی تفاهم‌نامه‌ای را در این زمینه در حضور مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس به امضا رساندیم که باعث صرفه‌جویی ارزی و جلوگیری از خروج ارز از کشور خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی