تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

اسرائیل از برگزارکنندگان نشست اقلیمی سازمان ملل رسما شکایت کرد

مقامات اسرائیلی پس از آنکه وزیر انرژی این رژیم که روی ویلچر نشسته بود نتوانست وارد اجلاس اقلیمی کاپ ۲۶ شود، از برگزارکنندگان این اجلاس شکایت رسمی کردند.

کد خبر: ۱۱۳۲۸۸
۱۲:۲۳ - ۱۱ آبان ۱۴۰۰

 

اسرائیل از برگزارکنندگان نشست اقلیمی سازمان ملل رسما شکایت کرد

 

دیدارنیوز: مقامات اسرائیلی پس از آنکه وزیر انرژی این رژیم که روی ویلچر نشسته بود نتوانست وارد اجلاس اقلیمی کاپ ۲۶ شود، از برگزارکنندگان این اجلاس شکایت رسمی کردند.

 کارینه حرار، وزیر انرژی اسراییل گفت مایه تاسف است که سازمان ملل امکان دسترسی به رویداد‌های خود را فراهم نکرده است.

یکی از مقامات هیأت همراه نخست وزیر اسرائیل نفتالی بنت گفت که آن‌ها به طور رسمی از برگزارکنندگان شکایت کرده‌اند.

نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل گفت که اگر خانم حرار نتواند در اجلاس شرکت کند، روز سه شنبه در آن شرکت نخواهد کرد.

در همین حال نیل ویگان سفیر انگلیس در اسرائیل از این موضوع عذرخواهی کرد. او در توئیتی نوشت: "ما خواهان نشست اقلیمی هستیم که پذیرای همه و فراگیر باشد. "

نیل ویگان، سفیر انگلیس در اسرائیل در توییتی اعلام کرد که "کارینه حرار، وزیر انرژی اسرائیل، به دلیل آنکه از ویلچر استفاده می‌کرد نتوانست در اجلاس آب و هوای COP۲۶ در گلاسکو شرکت کند. من عمیقا و صمیمانه از وزیر عذرخواهی می‌کنم. ما می‌خواهیم اجلاس پذیرای همه باشد. "

حرار به کانال ۱۲ اسرائیل گفت که نمی‌تواند وارد محوطه کنفرانس شود، زیرا تنها گزینه این است که یا پیاده‌روی کند یا از شاتلی استفاده کند که برای ویلچر مناسب نیست.

دفتر حرار به رسانه‌های اسرائیلی گفته است که او دو ساعت بیرون کنفرانس منتظر مانده بود و سپس مجبور شد به هتل خود در ادینبورگ که در هشتاد کیلومتری محل کنفرانس قرار دارد بازگردد.

یکی از مقامات هیأت نخست وزیر اسرائیل گفت که بنت در مورد این حادثه به بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا اطلاع داده است و جانسون از خانم حرار دعوت کرده است تا در جلسه روز سه شنبه شرکت کند و بین دو نخست وزیر بنشیند.

منبع: اینتر آذ
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر