تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

واکنش مجاهد به ادعای خلیلزاد درباره حضور القاعده در افغانستان

نماینده پیشین آمریکا در امور افغانستان می‌گوید آمریکا بازهم به افغانستان حمله می‌کند.

کد خبر: ۱۱۲۴۵۹
۱۳:۰۸ - ۰۲ آبان ۱۴۰۰

ذبیح الله مجاهد

دیدارنیوز - وضعیت افغانستان در پی دهه‌ها اشغالگری در مسیر وخامت قرار دارد و تاکنون مقام‌های کشور‌ها و سازمان‌های مختلف در این باره هشدار داده اند.

خلیلزاد: آمریکا بازهم به افغانستان حمله می‌کند

«زلمای خلیلزاد»، نماینده پیشین آمریکا در امور افغانستان گفت «آمریکا به طالبان در مورد عدم همکاری با القاعده اعتماد ندارد و در صورت تداوم اقدام‌های تروریستی باز هم به این کشور حمله می‌کند.»

در عین حال «ذبیح الله مجاهد»، سخنگوی طالبان، ادعا‌های خلیلزاد در مورد حضور اعضای «القاعده» در افغانستان را رد کرد.

وزارت دفاع افغانستان از تشکیل ارتش مجهز خبر داد

«ملا محمدیعقوب»، سرپرست وزارت دفاع افغانستان از تشکیل ارتشی مجهز به تسلیحات پیشرفته خبر داد و به جامعه جهانی اطمینان داد که مورد تهدید قرار نمی‌گیرند.

دیدار مقام‌های افغانستانی با نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل

«عبدالسلام حنفی»، معاون نخست وزیر افغانستان و «امیرخان متقی»، سرپرست وزارت خارجه این کشور با نماینده ویژه «آنتونیو گوترش»، دبیرکل سازمان ملل در امور افغانستان دیدار و درباره وضعیت افغانستان و کمک‌های بشردوستانه رایزنی کردند.

وزیر توسعه سوئد و وزیر اطلاعات پاکستان در مورد فروپاشی قریب الوقوع افغانستان هشدار داده و خواستار ورود سریع جامعه بین المللی برای جلوگیری از این فاجعه شدند.

منبع: میزان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر