تیتر امروز

عطریانفر: موسوی و کروبی نقدشان به اصل حاکمیت نیست

ایلنا نوشت: عطریانفر گفت: آقای کروبی همواره حمایت و دفاع خود را در هر شرایطی از امام و نظام و انقلاب ابراز داشتند، چه در شرایطی که مسئولیت در نظام داشتند و چه امروز که مسئولیتی ندارند، موضعشان دفاع از انقلاب،‌ حاکمیت و امام بوده و هست.

کد خبر: ۱۱۰۷۸۱
۱۱:۳۱ - ۱۵ مهر ۱۴۰۰

عطریانفر: موسوی و کروبی نقدشان به اصل حاکمیت نیست

 

دیدارنیوز ـ محمد عطریانفر، در خصوص حضور مهدی کروبی در منزل غلامحسین کرباسچی، اظهار کرد: اصلاح‌طلبان از رفع هرگونه محدودیت در روند زندگی متعارف مهندس موسوی و آقای کروبی استقبال می‌کنند و امیدواریم که هرچه زودتر حصر برچیده شود. البته یکی، دو سال است که بخشی از محدودیت‌ها توسط مقامات امنیتی مرتفع شده و ان‌شاالله روز به روز نیز این محدودیت‌ها کاهش یابد.

این عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی افزود: آقای کرباسچی سالی یک بار مراسم مرثیه‌خوانی و روضه در منزلشان برگزار می‌کردند و با دعوت خاص، افرادی در این جلسه عزاداری شرکت می‌کردند. حدوداً یازده سال این جلسه برگزار نشد، البته دو سال اخیر به دلیل کرونا برگزار نشد.

وی بیان کرد: امسال بنا به رایزنی که توسط آقای کرباسچی صورت گرفت، همراهی صورت گرفت و برای حضور آقای کروبی در این جلسه نیز از سوی مسئولان مربوطه تأییدیه لازم اخذ شد. بنابراین یک جلسه کاملاً دوستانه و خصوصی با حضور حدود ۱۵ نفر از علاقمندان و دوستداران آقای کروبی برگزار شد.

عطریانفر ادامه داد: طبق روال سنتی آقای معادی‌خواه، منبری در خصوص تاریخ اسلام و حضرت رسول و امام رضا(ع) را بیان کردند و در پایان نیز حاضرین در جلسه از آقای کروبی درخواست کردند که در حد دعا و بیانات کلی اظهارات و فرمایشاتشان را مطرح کنند و ایشان نیز در حد سه دقیقه کلیاتی را مطرح کردند و از تشکیل چنین جلسه‌ای و همراهی مسئولان مربوطه ابراز خرسندی کردند.

وی گفت: حاکمیت باید از اینگونه نشست‌ها استقبال کند چون به نفع کشور است که در جهت کاهش سطح تنش‌ها و تشنج‌ها این ارتباطات موثر شکل بگیرد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب تصریح کرد: آقای کروبی همواره حمایت و دفاع خود را در هر شرایطی از امام و نظام و انقلاب ابراز داشتند، چه در شرایطی که مسئولیت در نظام داشتند و چه امروز که مسئولیتی ندارند، موضعشان دفاع از انقلاب،‌ حاکمیت و امام بوده و هست. در این رابطه هیچ تردیدی وجود ندارد و هیچ گاه ما از آقای کروبی کلامی در نقطه مقابل این موضع ندیدیم.

وی تأکید کرد: حتی در طول این مدت که آقای کروبی در حصر به سر می‌برند، همواره موضع ایشان علیرغم محدودیت‌های سنگین،‌ هیچ گاه تغییر نکرد اما به طور طبیعی حتی کسانی که مسئولیتی در حکومت دارند، نسبت به برخی عملکردها در کشور انتقاداتی دارند. از جمله آقای کروبی و سایر اشخاصی که در حصر هستند به لحاظ اینکه شخصیت‌های ملی و سیاسی موثری بودند و نسبت به آینده کشور و نظام دغدغه دارند، مواردی از مسائل انتقادی که در ذهنشان هست را مطرح می‌کنند اما مرز بین انتقاد دلسوزانه و سازنده از مواضع منفی منفک است و مهندس موسوی و آقای کروبی نقدشان به اصل حاکمیت نیست. موضع حمایتی‌شان از نظام و انقلاب همواره ابراز شده و هیچکس در این خصوص تردید ندارد.


برچسب ها: عطریانفر
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
تندیس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۶
0
0
اقای کروبی و موسوی در مقاطع مختلف صریحا در مقابل نظام و رهبری مخالفت و ایستادگی کردند و بدروغ خود را پیروز انتخابات نامیدند و موسوی مصاحبه کرد و گفت من پیروز شدم و احمقهای سیاسی هم از اصولگرا و اصلاح طلب دربست مصاحبه ایشانرا پذیرفته و حتی کسانی چون باهنر و لاریجانی به وی تبریک گفتند و تا اکنون هم این دو مطرود ملت از مواضعشان عقب نشینی نکرده و اقرار به خطا و توبه نکرده اند و طلبکارانه با نظام و ملت برخورد می کنند . در اظهارات چند شب قبل کروبی یک کلمه حتی بطور تلویح ندامت دیده نمیشود . اگر امروز امام هم که ایشان از امام دم میزنند بود و موضع غلط اینها را نمیپذیرفت قطعا رودروی امام هم می ایستادند چرا که شخص امام مسئله اش با منصب و جایگاه امام که جایگاه ولایت فقیه است جداست این دو فرد در مقابل ولی فقیه کنونی نیز ایستادند . من سوال مشخصم ار اقای عطریانفر اینست که زبان کروبی را گربه خورده که تو بجای او سخن میگویی ؟ خودش در اظهارات چندشب قبلش در منزل ام الفسادی چون کرباسچی نمیتوانست این حرفها را که شما از جانبش میگویی بر زبان خودش جاری کند ؟ تو وکیل وصی او هستی که از جانبش سخن میگویی ؟ ایا غرور کروبی اجازه نمیدهد که اعتراف به گناه خود بکند یا اینکه نه ایشان توبه نکرده و هنوز بر همان مواضع قبلی خود هست و بر همین اساس ابراز ندامت نکرده است که بهرحال از نظر ملت هردو گناه نابخشودنیست . بجای این مهملات ، ایشان باید در پیشگاه ملت رسما عرض ندامت نماید .
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر