تیتر امروز

آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

حکم محکومیت سیف و عراقچی با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو شد. برخی از رسانه‌ها با توجه به فقدان عناصر سه‌گانه جرم باید رآی برائت متهمین صادر می‌شد. گزارش حاضر به نقد و بررسی چنین نظراتی پرداخته است.

ستاره رئال مادرید محروم خواهد شد

مهاجم سیه‌چرده برزیلی رئال مادرید که زننده گل سوم تیمش در این دیدار بود، بعد از گل به میان هواداران رفت که باعث می‌شود او به دلیل نقض پرتوکل کرونایی محروم شود.

کد خبر: ۱۰۸۳۶۷
۱۴:۴۰ - ۲۲ شهريور ۱۴۰۰

ستاره رئال مادرید محروم خواهد شد

دیدارنیوز - رئال مادرید از هفته چهارم رقابت‌های لالیگا در سانتیاگو برنابئو میزبان سلتاویگو بود که در نهایت شکست ۲-۱ را به پیروزی ۵-۲ تبدیل کرد و با ۱۰ امتیاز به صدر جدول صعود کرد. تیم کارلو آنچلوتی با ۱۳ گل زده بهترین خط حمله لیگ را دارد، اما ۶ گل خورده، آن‌ها را جزو سه خط دفاعی ضعیف لیگ قرار داده است.

به گزارش گل، در این دیدار وینیسیوس جونیور یکی از بهترین بازیکنان زمین بود، اما بعد از گلی که زد خوشحالی جنجالی انجام داد که موجب دریافت اخطار نیز شد.   وی بعد از گلش مقابل سلتاویگو برای اولین بار در ورزشگاه با تماشاگران جشن گرفت و در آغوش هواداران جای گرفت.

وینیسیوس بعد از این خوشحالی به کمک پلیس به زمین برگشت و از داور مسابقه سانچز مارتینز کارت زرد دریافت کرد.  او حالا منتظر تصمیم کمیته برگزاری مسابقات است چرا که اصلا بعید نیست به دلیل این حرکت محرومیت بیشتری برایش درنظر بگیرند.  بازیکن برزیلی با ۴ گل در ۴ بازی گذشته لالیگا در فرمی باورنکردنی قرار دارد و رفتار او با توجه به وضعیت مربوط به کرونا در اسپانیا که هنوز در شرایط سختی قرار دارد، می‌تواند برایش دردسر ساز شود.

منبع: طرفداری
برچسب ها: رئال مادرید
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر